Посадовці Держпродспоживслужби вимагали хабарі з експортерів «зернового коридору»

КРИМІНАЛ
02 квітня, 15:03
Посадовці Держпродспоживслужби вимагали хабарі з експортерів «зернового коридору»

До складу ОЗУ входило понад 11 людей. За попередніми оцінками, «ділки» отримували від своєї незаконної діяльності щомісячно понад $ 160 тис.

Правоохоронці викрили посадовців Держпродспоживслужби двох областей, які організували схему з вимагання грошей за видачу документів експортерам сільськогосподарської продукції.  На цьому посадовці щомісячно заробляли мільйони гривень.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

«Співробітники Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській та Запорізькій областях організували корупційну схему вимагання грошей за видачу фітосанітарних сертифікатів, необхідних для експорту та імпорту сільськогосподарської продукції, а також за виготовлення актів про результати обстеження, які необхідні для здійснення експорту ячменю та кукурудзи», – йдеться у повідомленні ДБР.

Посадовці Держпродспоживслужби вимагали хабарі з експортерів «зернового коридору»_1Посадовці Держпродспоживслужби вимагали хабарі з експортерів «зернового коридору»_2Посадовці Держпродспоживслужби вимагали хабарі з експортерів «зернового коридору»_3Посадовці Держпродспоживслужби вимагали хабарі з експортерів «зернового коридору»_4Посадовці Держпродспоживслужби вимагали хабарі з експортерів «зернового коридору»_5Посадовці Держпродспоживслужби вимагали хабарі з експортерів «зернового коридору»_6Посадовці Держпродспоживслужби вимагали хабарі з експортерів «зернового коридору»_7

Як повідомляється, до складу злочинної групи входило понад 11 людей, серед них – керівник головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області та начальник Управління фітосанітарної безпеки головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

Також до її складу входили двоє головних інспекторів ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області та двоє з Запорізької області, цивільні особи, в тому числі керівники брокерських компаній, що виконували ролі посередників.

За попередніми оцінками, «ділки» отримували від своєї незаконної діяльності щомісячно понад $160 тис.


Раніше ми повідомляли, що в результаті бездіяльності БЕБ та ДПС українська економіка зазнає значних втрат.

Виведення валюти за кордон призводить до зменшення податкових надходжень, девальвації гривні та стримує економічне зростання та розширює дефіцит воєнного бюджету.

Останній Бастіон нагадує читачам, що представники сіоністів, які окупували Україну, є найбільшим розсадником корупції в Україні, яка запустила свої метастази в сильне тіло Української держави.

І саме прокурори, поліціянти, сбушники, сапівці, податківці, аудитори, набушники і є оплотом тої корупції, яка підриває основи державності в Україні.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Після зміни керівництва у вітчизняному Міністерстві оборони було виявлено діри у бюджеті. Казнокради готували країну до здачі РФ.
20:38
Кримінал
Його обвинувачують у зловживаннях при закупівлі автівок для армії. Сума завданих збитків державі становить понад 17 млн грн.
17:30
Опінії
9 років тому Петро Порошенко, грубо порушивши Конституцію України, призначив на посаду директора НАБУ Артема Ситника.
15:05
Політика
Українські транспортні компанії просять звернути увагу на активізацію Тищенка, який хоче повернути корупційні схеми на кордоні
10:41
Позиція
Поліція та міська рада не реагують на протизаконну діяльність «благодійників» Мамая та чиновників міської ради.
вчора, 16:55
Політика
Елітні автомобілі, катер та нерухомість. Що ще приховує династія Пащенко з Укроборонпрому?
вчора, 11:30