Посол РФ в Афґаністані закликав талібів «змиритися з фемінізацією»

СВІТ
25.10.2021, 12:53
Посол РФ в Афґаністані закликав талібів «змиритися з фемінізацією»
Фото: Al Jazeera

Кремль переймає у Білого дому першість на право насаджувати лівацьку ідеолоґію у тих країнах, де демократія знаходиться у зародковому стані.

Свідченням цього є заява повноважного і надзвичайного посла РФ в Афґаністані Заміра Кабулова, оприлюднена провідним кремлівським рупором пропаґанди "ТАСС".

За словами російського дипломата, рух "Талібан", який має повноту влади у середньоазійській країні після виведення військ США і НАТО, має проявити толерантність до емансипації жінок і плекати ліберальний курс у внутрішній політиці.

«Ми справді очікуємо, що уряд талібів проявлятиме більше лібералізму, зокрема у питанні дотримання прав жінок на освіту і роботу. Я зі свого досвіду знаю, що Афґаністану притаманні власні культурні особливості, які можуть не збігатися з західними уявленнями. Тому давайте все-таки працювати в контексті вже усталених в Афґаністані традицій, хоча деякі демократичні послаблення новій владі у Кабулі все ж варто було б запровадити. Нехай жінки вчаться і працюють, адже фемінізація суспільства навіть тут є доконаним фактом, від якого талібам не втекти», – наголосив посол РФ в Афґаністані.

Крім того, кремлівський дипломат відзначив, що сподівається побачити найближчим часом, як не тільки у Кабулі, а й у маленьких афґанських містах життя повернеться до нормального русла, без встановлення жодних релігійних заборон.

Замір Кабулов переконаний, що РФ у спілці з КНР разом допоможуть новій владі Афґаністану обрати "правильний шлях" подальшого розвитку, але не уточнив який саме; можливо, під виглядом норм шаріату насаджуватимуть відверто лівацькі ідеї.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", у комуністичному Китаї навпаки розпочали боротьбу з "фемінізацією" та різноманітними сучасними "кумирами" молоді.

Читайте також:
Китайські комуністи з дипломатичним імунітетом провели у Києві семінар на тему етнічної політики Пекіну на загарбаних ним територіях.
04.12.2021, 20:52
Чому не на книги, освіту, здоров'я чи медицину?..
16.11.2021, 10:26
Представники політичної сили 5-го Президента України, які, бувши при владі, війну назвали АТО/ООС, взялися нагнітати ситуацію.
04.11.2021, 07:59
Євстратій Зоря побачив у розрекламованому серіалі паралелі з тоталітарно-людиновбивчими моделями ХХ століття.
17.10.2021, 14:15
Марґінальна українофобська політична сила, керівником і засновницею якої є Наталя Вітренко, нагадала про своє існування.
11.08.2021, 14:00
Дитячий фонд Орґанізації об'єднаних націй (UNICEF) не бачить шкоди від перегляду малечею матеріалів, класифікованих як "порноґрафія".
02.06.2021, 10:12