Посол РФ в Афґаністані закликав талібів «змиритися з фемінізацією»

СВІТ
25.10.2021, 12:53
Посол РФ в Афґаністані закликав талібів «змиритися з фемінізацією»
Фото: Al Jazeera

Кремль переймає у Білого дому першість на право насаджувати лівацьку ідеолоґію у тих країнах, де демократія знаходиться у зародковому стані.

Свідченням цього є заява повноважного і надзвичайного посла РФ в Афґаністані Заміра Кабулова, оприлюднена провідним кремлівським рупором пропаґанди "ТАСС".

За словами російського дипломата, рух "Талібан", який має повноту влади у середньоазійській країні після виведення військ США і НАТО, має проявити толерантність до емансипації жінок і плекати ліберальний курс у внутрішній політиці.

«Ми справді очікуємо, що уряд талібів проявлятиме більше лібералізму, зокрема у питанні дотримання прав жінок на освіту і роботу. Я зі свого досвіду знаю, що Афґаністану притаманні власні культурні особливості, які можуть не збігатися з західними уявленнями. Тому давайте все-таки працювати в контексті вже усталених в Афґаністані традицій, хоча деякі демократичні послаблення новій владі у Кабулі все ж варто було б запровадити. Нехай жінки вчаться і працюють, адже фемінізація суспільства навіть тут є доконаним фактом, від якого талібам не втекти», – наголосив посол РФ в Афґаністані.

Крім того, кремлівський дипломат відзначив, що сподівається побачити найближчим часом, як не тільки у Кабулі, а й у маленьких афґанських містах життя повернеться до нормального русла, без встановлення жодних релігійних заборон.

Замір Кабулов переконаний, що РФ у спілці з КНР разом допоможуть новій владі Афґаністану обрати "правильний шлях" подальшого розвитку, але не уточнив який саме; можливо, під виглядом норм шаріату насаджуватимуть відверто лівацькі ідеї.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", у комуністичному Китаї навпаки розпочали боротьбу з "фемінізацією" та різноманітними сучасними "кумирами" молоді.

Читайте також:
Політика
Після знищення потенційного політичного конкурента в особі Євгєнія Прігожина у Кремлі почали приглядатися до ручного піхотинця з Грозного.
05 вересня, 18:14
Війна
Репресивно-пропагандистська машина, запущена у 2000-х роках Владіміром Путіним, відновила найогидніші прояви тоталітаризму минулого.
30 серпня, 19:36
Опінії
За заперечення російського геноциду українців потрібна кримінальна відповідальність в Європі. Тільки це зупинить парад симпатиків агресора.
29 серпня, 18:35
Війна
Чинний володар Росії-Московії воліє перевершити своїх кумирів-попередників, тому не цурається використовувати брудну від крові пропаганду.
25 серпня, 17:28
Політика
Увага! Українофоби у мережі магазинів "Віват Канцелярія".
23 серпня, 19:43
Політика
За посередництва проросійського диктатора Алєксандра Лукашенка у Мінську створили міжнародне гніздо ручних "антифашистів".
19 серпня, 17:27