Посол РФ в Афґаністані закликав талібів «змиритися з фемінізацією»

СВІТ
25.10.2021, 12:53
Посол РФ в Афґаністані закликав талібів «змиритися з фемінізацією»
Фото: Al Jazeera

Кремль переймає у Білого дому першість на право насаджувати лівацьку ідеолоґію у тих країнах, де демократія знаходиться у зародковому стані.

Свідченням цього є заява повноважного і надзвичайного посла РФ в Афґаністані Заміра Кабулова, оприлюднена провідним кремлівським рупором пропаґанди "ТАСС".

За словами російського дипломата, рух "Талібан", який має повноту влади у середньоазійській країні після виведення військ США і НАТО, має проявити толерантність до емансипації жінок і плекати ліберальний курс у внутрішній політиці.

«Ми справді очікуємо, що уряд талібів проявлятиме більше лібералізму, зокрема у питанні дотримання прав жінок на освіту і роботу. Я зі свого досвіду знаю, що Афґаністану притаманні власні культурні особливості, які можуть не збігатися з західними уявленнями. Тому давайте все-таки працювати в контексті вже усталених в Афґаністані традицій, хоча деякі демократичні послаблення новій владі у Кабулі все ж варто було б запровадити. Нехай жінки вчаться і працюють, адже фемінізація суспільства навіть тут є доконаним фактом, від якого талібам не втекти», – наголосив посол РФ в Афґаністані.

Крім того, кремлівський дипломат відзначив, що сподівається побачити найближчим часом, як не тільки у Кабулі, а й у маленьких афґанських містах життя повернеться до нормального русла, без встановлення жодних релігійних заборон.

Замір Кабулов переконаний, що РФ у спілці з КНР разом допоможуть новій владі Афґаністану обрати "правильний шлях" подальшого розвитку, але не уточнив який саме; можливо, під виглядом норм шаріату насаджуватимуть відверто лівацькі ідеї.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", у комуністичному Китаї навпаки розпочали боротьбу з "фемінізацією" та різноманітними сучасними "кумирами" молоді.

Читайте також:
Політика
Московити, перш за все знищують книжки. Знищують будь-які згадки про те, якою було життя до їх приходу.
12 серпня, 17:01
Світ
У разі відкритого воєнного вторгнення до країн Балтії, більшість жителів естонської провінції Іда-Вірумаа перейде на бік росії.
30 червня, 07:54
Світ
Україні слід припинити відносини з комуністичним Китаєм, чиї влада і медіа покривають воєнні злочини російських окупантів на нашій землі.
17 квітня, 22:44
Полтава
Як офіс президента підігрує кремлю
15 березня, 10:31
Політика
Росіянам показали фотодокази воєнних злочинів кривавого путінського режиму в Україні, однак вони виявилися безсердечними скотами.
05 березня, 13:15
Світ
Українська журналістка виклала 7 тис. фото мертвих ординських окупантів
04 березня, 15:35