Посол у Болгарії Москаленко завершує роботу

ПОЛІТИКА
28.02.2023, 10:10
Олеся Ілащук
Олеся Ілащук

"Що ж, посол України у Болгарії Москаленко завершує роботу, а указ про нову послицю Ілащук досі не відкликаний".

Новопризначена послиня у Болгарії Олеся Ілащук не має дипломатичного досвіду.

Про це у Facebook повідомив журналіст Сергій Сидоренко, передає медіа агенція Останній Бастіон.

Посол у Болгарії Москаленко завершує роботу_1

"Що ж, посол України у Болгарії Москаленко завершує роботу, а указ про нову послицю Ілащук досі не відкликаний. А отже, з дуже високою імовірністю вона таки поїде до Софії. Про те, що це печаль і умисна шкода державі та її інтересам - написано багато і давно, годі повторюватися. Питання в іншому. ЧОМУ це безглузде призначення так і не було скасоване? Що змушує Банкову стріляти собі в ногу? У мене є одна версія, але не впевнений, чи вона коректна.

Складається враження, що ті, хто ухвалюють рішення, включно з Єрмаком, самі щиро повірили у придуманий ними виправдальний наратив, який порівнює Ілащук і Маркарову. Мовляв, "подивіться яка Оксана ефективна, то чого ви критикуєте Олесю!". Хоча це - безглуздя, бо основна критика до Ілащук полягала як раз у тому, що вона НЕ МАЄ того досвіду, який потрібен для роботи представником держави, і який був у Маркарової, Шевченка та інших класних політичних послів. Хоча минулого тижня знову почув це безглуздя на Банковій і звучало воно як цілком серйозний аргумент. Тож схоже, що там реально повірили у свою ж пропаганду. Інші логічні пояснення того, нащо ОПУ та МЗС так остервеніло та шкодять самі собі у настільки складній державі, на думку не спадають. Лишаються тільки алогічні", - пояснив Сидоренко.

Нагадаємо, указ президента України Володимира Зеленського про призначення Олесі Костянтинівни Ілащук надзвичайним і повноважним послом України в Республіці Болгарія, було опубліковано 23 грудня.

ЗМІ з’ясували, що Ілащук не має досвіду роботи ані у дипломатії, ані на державних посадах і досі позиціювалася як фахівчиня з сексології та дорогоцінних прикрас.

Згодом у Міністерстві закордонних справ вказали, що нова пані посол України в Болгарії, має необхідну кваліфікацію для проходження дипломатичної служби. 

Читайте також:
Світ
Кількість громадян України, які прагнуть евакуюватися на тлі протистояння Ізраїлю із ХАМАС, постійно зростає. Здебільшого це жінки з дітьми.
13.10.2023, 09:23
Світ
У МЗС зауважують, що Україна щиро вдячна усім міжнародним партнерам.
24.02.2023, 12:35
Світ
"Понад 140 громадян України залишаються незаконно заарештованими росією".
10.12.2022, 21:05
Політика
Підтримка України офіційним Гельсинкі триватиме до повної нашої перемоги над російськими окупаційно-терористичними силами.
30.09.2022, 19:54
Світ
Міністри закордонних справ РФ і Турецької республіки обговорили останні події на Балканах, в Україні, на Кавказі та у Казахстані.
07.01.2022, 07:52
Політика
У XXI столітті український синьо-жовтий стяг мусить закріпити за собою роль своєрідного лідера у протидії ґлобальній дезінформації.
08.07.2021, 10:23