Постачальники пільгового газу займаються відвертим саботажем, – українські аграрії

ЕКОНОМІКА
07.02.2022, 14:40
Постачальники пільгового газу займаються відвертим саботажем, – українські аграрії
Фото: AgroNews

Чинна програма здешевлення блакитного палива для виробників соціальних товарів не вирішить загальної кризи в економіці.

Таку думку в інтерв'ю вітчизняному виданню "AgroPolit" висловив керівник Української аграрної асоціації Павло Коваль, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Він закликав громадськість пильно стежити за діями компаній-постачальників газу, котрі намагаються перерозподілити його через підконтрольні структури.

«Уже сьогодні ми почали викривати ганебні схеми фіктивного перерозподілу українськими компаніями видобутого блакитного палива. З точки зору бізнесу – ​це зрозуміло, адже ніхто не хоче втрачати прибутки, оскільки перекупивши цей відносно дешевий газ, його можна потім перепродати значно дорожче. На тепер найбільші об’єми пільгового газу отримують підприємства, які випікають хліб, хоча їм також цього газу повністю не вистачає. Однак, скажімо, молокопереробні підприємства отримують ще менше газу за хлібопекарів, з тих об'ємів, які потрапляють на біржу. Гадаю, об'єми продажів газу мають бути кращими, ніж ті, які зараз є на ринку», – заявив Павло Коваль.

Насамкінець керівник Української аграрної асоціації додав, що на тлі й так не найвищих обсягів блакитного палива, який продають виробникам на біржі за пільговими цінами, є цілі напрямки сільського господарства, котрі залишилися "за бортом", спричиняючи колапс низки галузей.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Зе-влада продала закордон рекордну кількість вітчизняного газу.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Так, ще нещодавно на чолі планетарних контейнерних перевезень була Німеччина. Але ситуація змінилася: тепер цей титул належить її сусідці.
16 березня, 08:18
Економіка
Гонконзький конгломерат «CK Hutchison» продав порти у центральноамериканській країні нью-йоркським інвесторам. Ціна оборудки — $22,8 млрд.
05 березня, 20:32
Економіка
Високі ціни на харчові продукти не залишають людям грошей на дорогі напої. Популярний німецький виробник джина оголосив про банкрутство.
26 лютого, 08:27
Опінії
Певно, причина у тому, що тютюнові ділки у долі з владою. Насправді ж ситуація трохи складніша за подібний популізм, розрахований на дурнів.
22 січня, 20:38
Економіка
36% бізнесменів вважають, що поточний податковий режим в Україні перешкоджає їхньому розвитку та залученню інвестицій.
20.12.2024, 18:25
Економіка
ФОПи втратили доступ до багатьох послуг, наприклад, неможливо відкрити і закрити ФОП, внести зміни в реєстраційні дані тощо.
20.12.2024, 15:43