Постачальники пільгового газу займаються відвертим саботажем, – українські аграрії

ЕКОНОМІКА
07.02.2022, 14:40
Постачальники пільгового газу займаються відвертим саботажем, – українські аграрії
Фото: AgroNews

Чинна програма здешевлення блакитного палива для виробників соціальних товарів не вирішить загальної кризи в економіці.

Таку думку в інтерв'ю вітчизняному виданню "AgroPolit" висловив керівник Української аграрної асоціації Павло Коваль, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Він закликав громадськість пильно стежити за діями компаній-постачальників газу, котрі намагаються перерозподілити його через підконтрольні структури.

«Уже сьогодні ми почали викривати ганебні схеми фіктивного перерозподілу українськими компаніями видобутого блакитного палива. З точки зору бізнесу – ​це зрозуміло, адже ніхто не хоче втрачати прибутки, оскільки перекупивши цей відносно дешевий газ, його можна потім перепродати значно дорожче. На тепер найбільші об’єми пільгового газу отримують підприємства, які випікають хліб, хоча їм також цього газу повністю не вистачає. Однак, скажімо, молокопереробні підприємства отримують ще менше газу за хлібопекарів, з тих об'ємів, які потрапляють на біржу. Гадаю, об'єми продажів газу мають бути кращими, ніж ті, які зараз є на ринку», – заявив Павло Коваль.

Насамкінець керівник Української аграрної асоціації додав, що на тлі й так не найвищих обсягів блакитного палива, який продають виробникам на біржі за пільговими цінами, є цілі напрямки сільського господарства, котрі залишилися "за бортом", спричиняючи колапс низки галузей.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Зе-влада продала закордон рекордну кількість вітчизняного газу.

Читайте також:
Економіка
Для початку - військовий збір для ФОПів.
08 березня, 15:01
Економіка
Таким робом, компанії намагаються боротися зі зростанням цін на какао-боби. Водночас площі вирощування скоротилися через кліматичні зміни.
04 березня, 14:54
Економіка
Провідний виробник російських вантажівок невдовзі лишиться на самоті із санкціями. Звісно, якщо китайці з індусами не підкинуть підшипників.
16 лютого, 13:43
Економіка
Знадобилося 12 років, щоби американський техногігант зумів обігнати конкурентів у виробництві. Друге місце на ринку смартфонів за Samsung.
19 січня, 12:31
Економіка
Вартість американського технологічного гіганта на сьогодні становить становила $2 трильйони 903 мільярди. Це справжній світовий рекорд!
14 січня, 07:59
Економіка
Чиновники з політиками заховалися за новий скляний «берлінський мур» і не помічають проблем населення. Криза дедалі поглиблюється.
11 січня, 14:57