Потяг із Дідом Морозом-чекістом застряг у заметах на Поволжі

СВІТ
06 січня, 07:09
Потяг із Дідом Морозом-чекістом застряг у заметах на Поволжі

У Саратовській області РФ помітили "святковий ешелон", в одному з вагонів якого подорожує Дід Мороз зі свитою.

Відповідні світлини з місця подій оприлюднили очевидці у соціальній мережі "вКонтакте", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Тягне кілька ретро-вагонів із рядженими акторами всередині паровий локомотив совєцького виробництва П36-0031; днями він устиг застрягнути посеред заметів неподалік станції Балаково.

Прикметно, що мобільна штаб-квартира Діда Мороза знаходиться у колишньому товарному вагоні, яким у 1940-х роках сталінський режим вивозив на Сибір і до Середньої Азії цілі народи.

У соцмережі жартують, що таким натяком ініціатори театралізованого дійства демонструють жителям Поволжя прописну істину: свята святами, а ГУЛАГ за розкладом.

«Саратовська область, Балаковський район. Потяг Діда Мороза все колами їздить, дорогу назад не знайде, а скоро Різдво... Хоча настрій не святковий. А що, коли замість Діда Мороза у вагонах зачаїлися чекісти», — коментують подію очевидці "вКонтакте".

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", колишні кримські колаборанти та сепаратисти нарешті мають відчути на собі всі принади "русскава міра".

Читайте також:
Політика
Після вибухів у селищі Новофедорівка неподалік міста Саки, з тимчасово окупованого Кримського півострова почали масово виїжджати росіяни.
12 серпня, 18:12
Війна
Тіла сотень загиблих російських окупантів і терористів на українських полях та в українських лісах продовжують гнити й розкладатися.
24 липня, 17:09
Світ
Ресурсна федерація московії продовжує здійснювати воєнну агресію проти України руками нечисленних корінних народів із глибинки.
19 липня, 18:41
Світ
Велетенську морську істоту з глибин Тихого океану виловили в акваторії неподалік прикордонного з Перу чилійського міста Аріка.
17 липня, 20:24
Полтава
Добрими намірами вистелена дорога до пекла, а надто, коли її вистилають українські антикорупційні громадські діячі під час відвідин Європи.
02 липня, 19:33
Світ
Для колишнього лідера Естонії Тоомаса Гендріка Ілвеса постать прем'єр-міністра Грузії Іраклі Ґарібашвілі символізує "справжній совок".
24 червня, 17:01