Потяг із Дідом Морозом-чекістом застряг у заметах на Поволжі

СВІТ
06 січня, 07:09
Потяг із Дідом Морозом-чекістом застряг у заметах на Поволжі

У Саратовській області РФ помітили "святковий ешелон", в одному з вагонів якого подорожує Дід Мороз зі свитою.

Відповідні світлини з місця подій оприлюднили очевидці у соціальній мережі "вКонтакте", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Тягне кілька ретро-вагонів із рядженими акторами всередині паровий локомотив совєцького виробництва П36-0031; днями він устиг застрягнути посеред заметів неподалік станції Балаково.

Прикметно, що мобільна штаб-квартира Діда Мороза знаходиться у колишньому товарному вагоні, яким у 1940-х роках сталінський режим вивозив на Сибір і до Середньої Азії цілі народи.

У соцмережі жартують, що таким натяком ініціатори театралізованого дійства демонструють жителям Поволжя прописну істину: свята святами, а ГУЛАГ за розкладом.

«Саратовська область, Балаковський район. Потяг Діда Мороза все колами їздить, дорогу назад не знайде, а скоро Різдво... Хоча настрій не святковий. А що, коли замість Діда Мороза у вагонах зачаїлися чекісти», — коментують подію очевидці "вКонтакте".

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", колишні кримські колаборанти та сепаратисти нарешті мають відчути на собі всі принади "русскава міра".

Читайте також:
Прокурори Полтавщини не поділили між собою водонагрівачі, змушуючи колег "скидатися грошима  на ремонт".
12 січня, 12:48
В Україні ситуація не менш катастрофічна – береги Дніпра та його приток активно забудовуються маєтками можновладців.
16.12.2021, 08:09
Черговий "чорт" із лав Міністерства внутрішніх справ України допомагає Зе-команді остаточно знищити її електоральні рейтинги.
13.12.2021, 11:35
Невідомий громадянин України вимагав від влади Карлівської громади допомогти йому з отриманням земельної ділянки.
07.12.2021, 14:03
Коли комунальні та дорожні служби вперто не помічають проблем, на поміч завжди приходить кмітливість згуртованих бідою людей.
30.11.2021, 08:09
Спільна новітня розробка корпорації "Ростех" і Дослідно-конструкторського бюро Сухого виявилася картонною імітацією бойового літака.
15.11.2021, 14:09