«З Новим роком вас, гіркото…»

Опінії
04.01.2022, 10:05
«З Новим роком вас, гіркото…»

Формат бла-бла-бла президентів «під ялинкою» вимагає бризок шампанського, тремтячої долоні на серці, колоратури і артикуляції.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Текст Дани Ярової «#несмотринаверх» про враження від американської кінострічки минулого вже року «Не дивися вгору» однозначно зачепить притомних. Принаймні, тих, хто адекватно сприйняв нудотно-сентиментальну патоку новорічного привітання зеленого шоумена, як кальку з совкових «голубих вогників».

Відверто рекламна акція «ходіння в нарід» вчергове продемонструвала очевидне – сцена абсцентно-розмовного жанру втратила на п´ять (сподіваймося) років таки талановитого лицедія. Звісно, аудиторія «Сватів», «Кварталу» і РНБО залила навкружжя окропом – їхнє «Найвеличніше» було таким, таким... І ми погодимося, на першому в 2022 році застіллі блазневі лише рояля не вистачало. Ну, і скумбрії по 8.

Хоча спробуємо не образити по-іншому налаштованих до чужака-пройдисвіта запрошених до нього на піар-шабаш посполитих громадян… Але кляніть нас останніми словами, та стоїмо на своєму – щоб прийняти запрошення клоуна на участь у його відосику, треба наступити на горло не одній власній пісні. А всьому пісеннику.

Нехай. Вам, як і Жану Беленюку, видніше. Там ще був епізод, коли «наказали бути присутньою». А як щодо того, що злочинні накази не виконуються?

Але, з огляду на повну атрофію у 23 відсотків наріду ділянок мозку, відповідальних за тверезі зносини з навколишнім світом, за новорічним дрес-кодом клоуна і пафосною маскою «свого пацана» звезені звідусіль гості не захотіли, та й не могли розгледіти примарних посланців нового року. Чергового року національного потьмарення.

Так, формат бла-бла-бла президентів «під ялинкою» вимагає бризок шампанського, тремтячої долоні на серці, колоратури і артикуляції. З цим у «рояліста» − ажур. І був би дідько з ним, з цим Зе, то його бачення: не було на «шоу з нарідом» атрибутів країни, чия так і не названа поіменно еліта зібралася зустріти новий 2022 – ні прапора, ні гімна. Герб випадково у кадр потрапив. Хоч би хтось шаровари одяг...

Але на дверях вже маячать «посли» ще з тими «дарами»: невідворотна хвиля омікрону – і далі за латинською абеткою, оскаженіння тарифів і цін, банкрутство пирятинських сирзаводів, війна, кадровий кирдик, фактичне знищення міжнародної суб´єктності, повний дилетантизм в управлінні. Чи погодимось з фантазером? І закотимо очі від видива українського модуля на Місяці, Олімпійських ігор у Києві, «зеленого універу», правнуків з рентою у конвертах «від Зе»? Що напасті вигадують кляті порохоботи, все у нас «радісно і много»?

Авжеж, силуетно, можна й так. Кличе «зітерти лінії розмежування в головах»? Так в порожніх головах ніяких ліній й бути не може.

Пані Дана в американському кіно побачила страшніше. Власне те, що ми бачимо щодень отут, на українських, не кіношних теренах: «Мізки атрофувалися до рівня «витри собі дупу»  ̶  та й те, якщо скажуть. А якщо скажуть «не витирай дупи» — не витруть». ©

За десять хвилин до Нового 2022 року під ялинкою на застіллі клоун дав команду інфлюенсерам не витирати...

Нумо, українці, ви ще є? І якщо хтось промикуляв не вельми тверезими (все ще святкуємо?) очима над оцим нашим текстом, ще раз просимо – поверніться за посиланням:

Не в'їдемо у текст Дани, доведеться пускати слину від оцього: «…одна з найприємніших подій цього року — моя улюблена Абігайль стала мамою трьох цуценят, які народилися саме на 30-ту річницю Незалежності України. І це було стовідсоткове диво, зізнаюся я вам». ©

Тадам – зізналася головна редакторка топового українського видання. Жодних паралелей? Ну-ну.
Читайте також:
Політика
Блазні при владі в Україні руйнують рештки держави, під їхнім управлінням країна вже на межі руїни. Далі буде тільки гірше, от побачите.
21 травня, 07:09
Світ
«Попереду найнебезпечніші роки для Туманного Альбіону», — попереджає голова уряду. Це дешева політика від незграбного прем'єр-міністра.
15 травня, 12:32
Опінії
Шкідники державного рівня без державницького мислення зсередини вбивають Україну. Цим внутрішній ворог допомагає ворогу зовнішньому.
08 квітня, 13:45
Політика
У разі, якщо Джозеф Байден програє на цьогорічних виборах, Північноатлантичний альянс може розвалитися як структура. Дональд Трамп має план.
01 квітня, 12:21
Опінії
Чинний голова Верховної Ради України не самостійна фігура на політичній арені. Він — слухняний слуга своїх хазяїв із Банкової та... Кремля.
21 березня, 07:11
Політика
Прямо цієї миті вся Україна підтікає рясно кров'ю. А когось, на Банковій, виключно сильно бентежать Майдани минулого...
01 березня, 20:22