Працівники лісгоспів Житомирщини та Харківщини причетні до незаконної вирубки дерев

КРИМІНАЛ
02 серпня, 10:26
Працівники лісгоспів Житомирщини та Харківщини причетні до незаконної вирубки дерев

Шкідників навколишнього середовища викрили правоохоронці серед співробітників лісових господарств; корупціонерам загрожує позбавлення волі.

Про результати відповідного досудового слідства повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що шістьох порушників чинного природоохоронного законодавства України виявлено на території Житомирської та Харківської областей; вони покривали систематичну вирубку лісів за грошову винагороду, завдавши непоправної шкоди довкіллю.

Станом на тепер відомо, що затриманим фіґурантам провадження інкримінують вчинення злочину за кількома статтями Кримінального кодексу:

  • трьох працівників лісгоспу на Житомирщині притягають до відповідальності у зв'язку із заволодінням чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем (частина 3 статті 191 ККУ) і складанні завідомо неправдивих офіційних документів, вчиненого за попередньою змовою ґрупою осіб (частина 2 статті 28, частина 1 статті 366 ККУ);
  • трьом працівникам Бабаївського лісництва на Харківщині повідомили про підозру у службовій недбалості (частини 1 і 2 статті 367 ККУ).

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", вітчизняна лісова галузь потребує негайного реформування.

Працівники лісгоспів Житомирщини та Харківщини причетні до незаконної вирубки дерев_1
вибір редакції
Читайте також:
Колишнього депутата однієї з сільських рад Шосткинського району звинуватили у підробці документів та службовій недбалості.
01 вересня, 12:02
Заїжджий 33-річний іноземець напав на українця посеред Умані; правоохоронці вже затримали зловмисника, відібравши зброю.
25 серпня, 13:53
Наказ на знищення Дніпрогесу віддав особисто Сталін, а вибухівку доставили літаками з Москви.
18 серпня, 19:30
На території тимчасово окупованого кримського міста Керч російські археолоґи здійснюють незаконні розкопки.
10 серпня, 12:16
Опричники Віктора Януковича, які уникли відповідальності за скоєне взимку 2013-2014 років, хочуть знову бути у державного керма.
05 липня, 14:31
Також він повідомив, що Ілля Кива надіслав до Туреччини своїх найманців, щоб вони зламали йому хребет.
18:05