«Права Молодь» скликає до своїх лав юних патріотів

ПОЛІТИКА
22.11.2022, 16:00
«Права Молодь» скликає до своїх лав юних патріотів

Роками діяльність правих організацій засуджували безрідні пацифісти всіх мастей і калібрів. Таким чином вони наближали поразку України.

Тá тільки початок повномасштабного вторгнення московії дав збагнути подібній публіці, наскільки важливою є така робота із молоддю. Відтак для створення могутньої Української Держави необхідні патріотичні, амбітні, висококваліфіковані українці.

Що ж таке "Права Молодь"? А це – українська молодіжна організація, чия мета – виховання саме такого покоління, готового жити заради своєї Нації та Батьківщини.

Ми створюємо умови молодому українцю для прояву його талантів, його зростання і спеціалізації на службі правій Справі. "Права Молодь" об'єднує у своїх лавах юнацтво, яке:

  • поділяє українські націоналістичні погляди;
  • жадає докорінних змін в державі;
  • підпадає у вікову категорію 16-21.

Завдання "Правої Молоді" наступні:

  1. Вишкільно-виховне. Патріотичне виховання творчої та свідомої молоді. Проведення практик, спрямованих на розвиток різноманітних здібностей і гартування характеру.
  2. Популяризація Ідеї. Поширення ідеології українського націоналізму. Розвиток культури спорту та здорового способу життя. Згуртування молоді спільних поглядів з різних регіонів України. Широка комунікація з рухами однодумців.
  3. Розвиток. Розбудова та зміцнення мережі ПМ у різних напрямках і сферах. Реалізація масштабних проєктів, спрямованих на культурний, фізичний та інтелектуальний розвиток української молоді.

Важливо наголосити, що "Права Молодь" здійснює активну координацію з Проводом Національно-визвольного руху "Правий сектор". Наша організація діє як автономна одиниця у структурі "Правого сектору".

До уваги читачів! Охочим приєднатися до лав "Правої Молоді" слід звертатися за наступними контактами:

Автор : НВР "Правий сектор"
Читайте також:
Політика
Медіаагенція "Останній Бастіон" щиро вітає вітчизняних розвідників з професійним святом! Бажаємо сил і наснаги у спільній борні.
24 січня, 12:29
Війна
Головний редактор "Останнього Бастіону" Дмитро Савченко знову на передовій, боронить Україну на буремному Сході.
17 січня, 20:13
Опінії
Україна потребує реальної політики. По-перше, лідерства, яке б змінило позицію у світі, а по-друге, відмови від синдрому країни-жертви.
16 січня, 08:37
Політика
Понад 2 роки тому кавказькі воїтелі з Баку повернули азербайджанський стяг на більшу частину Карабаху, залишилося визволити Ханкенді.
13 січня, 19:13
Політика
Променистий батько відновленої незалежності Левко Лук'яненко однозначно радіє тому, як ми позбуваємося російського культурного спадку.
31.12.2022, 09:26
Політика
А тим часом у Полтаві Мамаївський каґал пазурами вчепився у боввани катів українського народу – Нікола Ватутіна та Алєксєя Зигіна.
26.12.2022, 08:42