Правду не спинити: львів'янам розповіли про діяльність ОУН на Далекому Сході

ІСТОРІЯ
04 вересня, 12:13
Правду не спинити: львів'янам розповіли про діяльність ОУН на Далекому Сході
Фото: Facebook

Дослідник українського визвольного руху ХХ століття Микола Посівнич провів відкриту лекцію у рамках проєкту "Вежі Духа".

Відповідний фотозвіт із місця події ввечері 3 вересня оприлюднила громадська діячка Ольга Ігнатенко на своїй сторінці у Facebook.

Просвітницький захід, який відбувся у приміщенні Музею визвольної боротьби України, був присвячений діяльності Організації українських націоналістів на Далекому Сході у 1930-1940-х роках.

«З огляду на антикремлівські протести сьогодення, які відбуваються в Хабаровську, тема нашого Зеленого Клину знову набуває актуальності. Микола Посівнич аргументовано й виважено розповів про особливості українського національного руху, акцентуючи увагу на тому, як членство ОУН боролося з совєтами далеко від рідного дому», — прокоментувала подію Ольга Ігнатенко.

Читайте також:
Біографії понад 500 українок, які віддали своє життя у боротьбі з більшовицькими окупантами, стали доступними поціновувачам історії.
23 вересня, 08:51
Наприкінці серпня 2014 року Кремль перестав приховувати свою участь у війні на Донбасі, напряму вторгнувшися в Україну.
29 серпня, 14:36
Одне з українських видавництв посприяло виходу книги борця за волю чеченського народу Сулаймі Муххамада Мусаї Хізіра.
25 серпня, 12:23
Літературна презентація "Шлях до свободи" відбудеться на території освітньо-виховного закладу "100 доріг".
01 липня, 11:33
4 липня у Полтавському краєзнавчому музеї відбудеться презентація книг Джохара Дудаєва, Аслана Масхадова і Олександра Каскадера.
01 липня, 09:32
Бойовий корабель із непростою долею.
04 червня, 12:25