Правоохоронці Фінляндії оголосили «полювання на відьом»

СВІТ
30 жовтня, 09:12
Правоохоронці Фінляндії оголосили «полювання на відьом»
Фото: Aamulehti

Життя закоротке, щоби витрачати його на контроль за іммігрантами й боротьбу з ліворадикалами, тож слід криміналізувати націоналізм.

Так вирішили у національній Поліції безпеки (фін. Suojelupoliisi) Фінляндської Республіки, оприлюднивши 29 жовтня свій щорічний звіт.

На думку правоохоронців, у країні значно зросла загроза... правого тероризму, на пряму пов'язаного з діяльністю низки націоналістичних рухів.

«Провівши детальний аналіз, ми прийшли до висновку, що державній безпеці Фінляндії загрожують окремі угруповання та люди, котрі дотримуються ідеології правого екстремізму або радикального націоналізму. Тому було прийнято рішення підвищити боєздатність правоохоронців, які будуть виявляти та запобігати правопорушенням з боку відомих нам праворадикальних організацій», — прокоментував звіт голова Поліції безпеки Антті Пелттарі.

За його оцінкою, у 5,5-мільйонній Фінляндії нараховується майже 400 осіб, які становлять "безпосередню терористичну загрозу".

Як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", чинний лівий уряд Фінляндії залякав своїх громадян "правим екстремізмом" і "расовою війною", аби відвернути увагу від економічної кризи, спричиненої пандемією коронавірусу.

Читайте також:
Бойових втрат і поранень серед українських захисників унаслідок ворожих пострілів не було.
15 листопада, 11:07
Всього є 1960 офіційних місць для осіб з російським паспортом в кишені.
13 листопада, 15:15
За версією вбраних у військову форму служок Зеленського, на Донбасі спостерігається «свята тиша»
08 листопада, 09:00
Бойовики не дотримуються жодних домовленостей.
05 листопада, 16:43
Ближче до обіду бойовики вели вогонь з протитанкового гранатомета.
02 листопада, 19:16