Правоохоронці Фінляндії оголосили «полювання на відьом»

СВІТ
30.10.2020, 09:12
Правоохоронці Фінляндії оголосили «полювання на відьом»
Фото: Aamulehti

Життя закоротке, щоби витрачати його на контроль за іммігрантами й боротьбу з ліворадикалами, тож слід криміналізувати націоналізм.

Так вирішили у національній Поліції безпеки (фін. Suojelupoliisi) Фінляндської Республіки, оприлюднивши 29 жовтня свій щорічний звіт.

На думку правоохоронців, у країні значно зросла загроза... правого тероризму, на пряму пов'язаного з діяльністю низки націоналістичних рухів.

«Провівши детальний аналіз, ми прийшли до висновку, що державній безпеці Фінляндії загрожують окремі угруповання та люди, котрі дотримуються ідеології правого екстремізму або радикального націоналізму. Тому було прийнято рішення підвищити боєздатність правоохоронців, які будуть виявляти та запобігати правопорушенням з боку відомих нам праворадикальних організацій», — прокоментував звіт голова Поліції безпеки Антті Пелттарі.

За його оцінкою, у 5,5-мільйонній Фінляндії нараховується майже 400 осіб, які становлять "безпосередню терористичну загрозу".

Як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", чинний лівий уряд Фінляндії залякав своїх громадян "правим екстремізмом" і "расовою війною", аби відвернути увагу від економічної кризи, спричиненої пандемією коронавірусу.

Читайте також:
Бойовики “плюють” на будь-які домовленості та так звані перемир'я.
06 травня, 20:00
Терористи планували отруїти українських військових хімічною речовиною.
29 квітня, 14:44
Сьогодні бойових втрат серед українських військовослужбовців не зафіксовано.
28 квітня, 18:29
Співробітники ФСБ шляхом підриву багатоквартирних будинків здійснили вбивство своїх співгромадян на замовлення Владіміра Путіна.
26 квітня, 13:56