Правоохоронці Фінляндії провели спецоперацію проти російського олігарха Кєсаєва

КРИМІНАЛ
02.11.2023, 11:06
Правоохоронці Фінляндії провели спецоперацію проти російського олігарха Кєсаєва
Фото: MTV Uutiset

На острів Котосаарі, де стоїть нерухомість одного з путінських гаманців, навідалися поліціянти. Вони мали стягнути борги з Ігоря Кєсаєва.

Такі відомості безпосередньо з місця проведення спецоперації оприлюднило видання Ilta-Sanomat. Зазначається, що ініціатором вказаних законних заходів виступило фінляндське державне Управління зі стягнення боргів.

Олігарх Кєсаєв, який входить до найближчого оточення кремлівського бункерного діда, перебуває під санкціями Європейського Союзу у зв'язку з повномасштабною російською агресією проти України. З 2020 року Котосаарі із прилеглою водоймою перебуває в його приватній власності, там могли відбуватися зустрічі мафії.

За повідомленням видання Ilta-Sanomat, на острові розташовані кілька об'єктів нерухомості: котедж на 420 м², гостьовий будинок на 530 м², сауна на 100 м² і будинок для персоналу площею 150 м². Окремо є гелікоптерний майданчик посеред лісу.

Станом на ранок 2 листопада правоохоронці Фінляндії взяли під контроль Котосаарі у рамках виконання санкцій проти росії. Відбувся обшук приміщень для виявлення майна, яке може бути конфісковане, пояснили в Управлінні зі стягнення боргів без уточнення подробиць з огляду на засекреченість операції.

Олігарх Кєсаєв внесений до санкційного списку ЄС на початку квітня 2022 року. Він має тісні зв'язки з мафією і російськими спецслужбами (ФСБ і ГРУ), а також контролює близько 70% тютюнових ринків росії, причетний до торгівлі зброєю, а у минулі роки активно скуповував нерухомість у Фінляндії.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, як днями французька поліція заарештувала російського олігарха одного із засновників LetterOne Group і Alfa Group Алєксєя Кузьмічова. Його звинувачують у спробі обійти санкції та відмиванні коштів.

Правоохоронці Фінляндії провели спецоперацію проти російського олігарха Кєсаєва_1
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Найзасекреченіших співробітників спеціальних служб РФ можна з легкістю вирахувати за базою служби доставки їжі. Таємне стало явним.
28 січня, 09:32
Кримінал
Агента російський спеціальних служб викрили у Миколаївській області. Ворожий шпигун зумів стати оперуповноваженим Національної поліції.
23.11.2023, 12:14
Кримінал
Заяву до поліції Харківської області подали представники енергетичної компанії. Зміївський районний суд наразі наклав арешт на майно.
30.10.2023, 17:09
Політика
Західні підприємці вчергове шокуються від наших реалій державного управління. Дійшло вже і до шпальт "The Wall Street Journal".
19.06.2023, 19:32
Світ
Коронавірус усе-таки "втік" із лабораторії Уханьського інституту вірусології, що знаходиться у нетрях комуністичного Китаю.
15.06.2023, 18:46
Світ
Будь-яка диктатура, особливо лівого (комуністичного) штибу a priori несе смерть і руїну, тому Україні слід розвівати відносини з Китаєм.
08.06.2023, 18:24