Правоохоронці подбали про безпеку дітей під час канікул

ПОЛТАВА
29.10.2014, 14:45
Правоохоронці подбали про безпеку дітей під час канікул

З 22 жовтня по 2 листопада на території Полтавщини, як і по всій Україні, проводитиметься комплекс профілактичних заходів під назвою «Канікули». Їх основна мета – профілактика вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень, недопущення втягнення їх в протиправну діяльність, забезпечення соціального та правового захисту дітей.

До початку осінніх канікул міліціонери відвідають загальноосвітні навчальні заклади, де проведуть із школярами профілактичні бесіди про неприпустимість вчинення правопорушень, дотримання правил дорожнього руху, нагадають основні правила безпечної поведінки під час канікул.

Нещодавно учбові заклади міста відвідала начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Наталія Нечепуренко. Наталія Миколаївна поговорила з школярами про неприпустимість поширення наркоманії, алкоголізму та тютюнопаління у дитячому середовищі, відповідальність неповнолітніх за скоєння правопорушень та відносно них, попередила учнів про різного виду шахрайства, особливо в такій популярній серед молоді мережі Інтернет.

В своєму виступі правоохоронець навела і сумну статистику дитячої злочинності, за якою зламані дитячі долі. Зустрілася Наталія Нечепуренко і з педагогічними колективами, на яких покладено максимум обов’язків по вихованню молодого покоління.

Говорили правоохоронці з вчителями і про профілактичну роботу з підобліковими «проблемними» дітьми, які навчаються в школах.

«Щоб відпочинок дітей впродовж канікул був безпечним та приємним співробітники кримінальної міліції у справах дітей контролюватимуть дозвілля неповнолітніх; проводитимуть спеціальні профілактичні рейди з виявлення закладів, які продають підліткам алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби. Також міліціонери здійснюватимуть перевірки закладів розваг щодо недопущення перебування там дітей довше дозволеного часу. Міліціонери виявлятимуть та притягуватимуть до відповідальності і батьків, які ухиляються від виконання обов'язків, вдаються до насильства та жорстокого поводження в сім'ї», - розповіла начальник сектору КМСД Полтавського міського управління Наталія Нечепуренко.

ВЗГ УМВС України

в Полтавській області


Читайте також:
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
вчора, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
вчора, 17:35
Нагода була подвійною.
вчора, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
вчора, 10:05
Місцеві мешканці ремонтують дороги за власний кошт.
24 лютого, 17:55
Дошка буде встановлена на будинку, в якому мешкав Джохар Дудаєв.
24 лютого, 10:38