Православні «шахіди» Путіна нищать Україну

ПОЛІТИКА
05 січня, 07:59
Православні «шахіди» Путіна нищать Україну
Фото: АрміяInform

«Ваше життя – нічого не варте». Так росіян перетворюють на добровольців-самогубців, які помруть за химерні мрії кремлівського щура.

Цікаве заспокійливе згенерувала ворожа пропаганда: всі окупанти потраплять у рай, але перед цим їм доведеться загинути. Першим це седативне запустив ніхто інший, як путінський глашатай Владімір Соловйов.

Він буквально так і ляпнув: «Життя сильно переоцінене», тож росіянам не слід боятися помирати, оскільки «всі ми потрапимо в рай». Далі ця спокуслива ідея покотилася іншими медіа.

"Гаряча пропозиція" готуватися до райського життя прозвучала напередодні очікуваної чергової хвилі мобілізації. Вона перегукується з філософією мусульманства, коли вірних закликають прийняти мученицьку смерть на війні проти ворогів, за що їм буде гарантовано вічне життя в потойбіччі.

Імперія більше не здатна приховувати втрати гарматного м'яса, тому повинна змінити ставлення так званих "ВРХ" (тобто, великих російських холопів) до телепортації на той світ. Кількість "200-х" московитів зростає непомірно: лише за останні 3 місяці війни віддали чорту душу 47 тисячі підданих кремлівського вождя (це майже стільки, скільки за попередніх 7,5 місяців).

Раніше керівник російської зовнішньої розвідки Сєргєй Наришкін непублічно заявив директорові Центрального розвідувального управління Вільяму Бьорнсу сталінську  фразу: «РФ ніколи не здасться, скільки б людей не втратила на полі бою». Тепер цю філософію інсталюють у "ВРХ", аби не виникало ілюзій щодо методів цієї путінської війни.

На Московії тепер буде два типи дешевої зброї – іранські "шахеди" та православні "шахіди". Очікуйте від Кірілла (того, що Гундяєва) та його чортів із кадилами проповідей на підтримку "віддати життя за Московію".

Життя у РФ дійсно переоцінене, тільки неоднорідно; ось буквально вчора бункерний збільшив кількість працівників своєї охорони на 35 тисяч осіб – до 760 тисяч. Тоді як життя глибинного електорату переоцінюється в іншу сторону, і скоро не коштуватиме навіть ламаного рубля.

А ще зовсім нещодавно пропагандони лякали холопів Гааґою, тепер же заспокоюють раєм. Як несподівано розвивається сюжет і, ймовірно, далі буде тільки гірше.

Автор – Орест Сохар, військовий експерт і шеф-редактор "OBOZREVATEL"

Читайте також:
Світ
Кремль планує провести антиукраїнських акцій у Парижі, Тулузі та Брюсселі.
19 березня, 15:27
Війна
Німецькій пропагандистці Ковбасниковій світить до трьох років в’язниці за розпалювання ненависті до українців
10 березня, 11:19
Опінії
Цілком імовірно, що РФ має намір "розганяти" її серед недолугих співгромадян в інтернетах як "власне українське низове волевиявлення"...
06 березня, 16:58
Війна
Російські ботоферми взялися розповсюджувати у соціальних мережах брехливий звіт від розвідників Його Королівської Величності Чарльза III.
04 березня, 18:42
Війна
У "Вагнер-центрі" в Санкт-Петербурзі для роботи з молоддю відкрили клуб "Вагнерьонок"
03 березня, 09:04
Війна
кремль і російські блогери раніше оцінювали постачання Заходом оборонних ракетних комплексів Patriot як серйозну ескалацію
26 січня, 11:15