Православні «шахіди» Путіна нищать Україну

ПОЛІТИКА
05.01.2023, 07:59
Православні «шахіди» Путіна нищать Україну
Фото: АрміяInform

«Ваше життя – нічого не варте». Так росіян перетворюють на добровольців-самогубців, які помруть за химерні мрії кремлівського щура.

Цікаве заспокійливе згенерувала ворожа пропаганда: всі окупанти потраплять у рай, але перед цим їм доведеться загинути. Першим це седативне запустив ніхто інший, як путінський глашатай Владімір Соловйов.

Він буквально так і ляпнув: «Життя сильно переоцінене», тож росіянам не слід боятися помирати, оскільки «всі ми потрапимо в рай». Далі ця спокуслива ідея покотилася іншими медіа.

"Гаряча пропозиція" готуватися до райського життя прозвучала напередодні очікуваної чергової хвилі мобілізації. Вона перегукується з філософією мусульманства, коли вірних закликають прийняти мученицьку смерть на війні проти ворогів, за що їм буде гарантовано вічне життя в потойбіччі.

Імперія більше не здатна приховувати втрати гарматного м'яса, тому повинна змінити ставлення так званих "ВРХ" (тобто, великих російських холопів) до телепортації на той світ. Кількість "200-х" московитів зростає непомірно: лише за останні 3 місяці війни віддали чорту душу 47 тисячі підданих кремлівського вождя (це майже стільки, скільки за попередніх 7,5 місяців).

Раніше керівник російської зовнішньої розвідки Сєргєй Наришкін непублічно заявив директорові Центрального розвідувального управління Вільяму Бьорнсу сталінську  фразу: «РФ ніколи не здасться, скільки б людей не втратила на полі бою». Тепер цю філософію інсталюють у "ВРХ", аби не виникало ілюзій щодо методів цієї путінської війни.

На Московії тепер буде два типи дешевої зброї – іранські "шахеди" та православні "шахіди". Очікуйте від Кірілла (того, що Гундяєва) та його чортів із кадилами проповідей на підтримку "віддати життя за Московію".

Життя у РФ дійсно переоцінене, тільки неоднорідно; ось буквально вчора бункерний збільшив кількість працівників своєї охорони на 35 тисяч осіб – до 760 тисяч. Тоді як життя глибинного електорату переоцінюється в іншу сторону, і скоро не коштуватиме навіть ламаного рубля.

А ще зовсім нещодавно пропагандони лякали холопів Гааґою, тепер же заспокоюють раєм. Як несподівано розвивається сюжет і, ймовірно, далі буде тільки гірше.

Автор – Орест Сохар, військовий експерт і шеф-редактор "OBOZREVATEL"

Читайте також:
Політика
Злочини та робота на росію Петрова з Івановим з «Ісландії», після якого СБУ вручить їм підозру в держзраді
06 березня, 17:09
Опінії
Єдине інтерв'ю, яке дав кремлівський диктатор західному журналісту, було з американським соціалістом Волтером Дюранті. Було це у 1929 році.
09 лютого, 07:18
Політика
Мерія міста Модена відкликала дозвіл після звернення української сторони.
09 січня, 16:47
Опінії
Займіть своїх дітей діалогами про серйозні речі. І перестаньте самі подавати поганий приклад.
07.12.2023, 15:33
Світ
Чи жертвуватиме КНР відносинами зі США заради дружби із РФ? Сі Цзіньпін сказав ствердно й упевнено: «Ні».
03.12.2023, 16:46
Війна
Чому розрекламоване путіним озброєння не помічено на фронті?
09.11.2023, 16:28