Провідне видання Суомі на військову тематику зганьбилося російськими фейками

СВІТ
20.12.2022, 09:16
Провідне видання Суомі на військову тематику зганьбилося російськими фейками

Наперекір позірній підтримці України фінляндське суспільство досі позитивно налаштовано до нашого спільного ворога зі Сходу.

Яскравим свідченням є низка компліментарних до РФ матеріалів на шпальтах провідного місцевого військового журналу із багатотисячною аудиторією підписників "Suomen Sotilas".

Про дезінформаційне спрямування кількох останніх випусків видання повідомив незалежний аналітик і волонтер із Гельсинкі Марко Енквіст, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його твердженням, деякі автори вищеназваного журналу свідомо чи ні оприлюднили відверто українофобські, оманливі та бездоказові статті, в яких прославляється "сила і непереможність" російської зброї.

«Саме видання "Suomen Sotilas" разом із редакцією побачило зміну епох, рубіж тисячоліть і час, коли багато хто у Фінляндії також відмовлявся від традиційної призовної армії. Сьогодні ролі інформації та брехні приділяється більше уваги, ніж в останні десятиліття, і не в останню чергу через дії нашої сусідки росії. Але те, що на сторінках журналу безвідповідально друкуються та поширюються неперевірені факти, побудовані на шаблонах російської пропаганди, – такого я не пригадую.

У стилістиці виявлених мною авторів простежується якесь безрозсудно позитивне ставлення до російського способу ведення війни. І це у той час, як уже було викрито злочини росіян у Бучі, Маріуполі, Ізюмі!.. Замість ганьбитися, редакція "Suomen Sotilas" повинна перевіряти надіслані їй матеріали, взявши до уваги відмінності у спілкуванні сторін війни та порівняти їх зі спостереженнями, зробленими нейтральними сторонами, наприклад, звітами європейських чи американських OSINT-аналітиків, які дуже чітко показують, що картина війни, яку малює росія, дуже далека від реальності – набагато далі, ніж Україна», – зазначив Марко Енквіст.

Також проукраїнський активіст і волонтер із Гельсинкі додає, що його співгромадянам варто нарешті залишити у минулому дружні відносини і ставлення до росіян, які завжди підступні й готові вдарити у спину при нагоді.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що нерозбірливі іноземні державні службовці і преса один поперед одного штампують вигідну росіянам антиукраїнську пропаганду на Заході.

Провідне видання Суомі на військову тематику зганьбилося російськими фейками_1
Читайте також:
Війна
Москва не здатна захопити Україну воєнним шляхом. Відтак у Кремлі відновили план щодо внутрішнього розколу нашого суспільства.
09 травня, 13:32
Політика
Хлопчик, який постійно кричав «Вовк!», здається, догрався. Вигадані «злі язики Банкової» та «джерела з Офісу Президента» як завжди збрехали.
01 лютого, 06:07
Опінії
Їде до прірви поїзд Зе-Директорії, а під ним її територія... Або про інформаційну гігієну під час війни проти росії та її агентів впливу.
30 січня, 21:37
Політика
Вітчизняні ухилянти й утікачі все більше стають нахабнішими. Раніше вони писали уїдливі коментарі, але тепер доєдналися ворожі спецслужби.
27.12.2023, 13:56
Війна
Ділянка Східного фронту довжиною майже у 140 кілометрів нещодавно пожвавилася, привертаючи до себе підвищену увагу суспільства.
27.08.2023, 20:03
Опінії
Є українці на фронті, є українці в тилу, є українці за кордоном. Всі українці залишаються українцями, всі ми і є – супротив.
24.08.2023, 18:35