ПреЗеДент доручив Шмигалю вирішити долю російських букмекерських контор

ПОЛІТИКА
24 лютого, 18:30
ПреЗеДент доручив Шмигалю вирішити долю російських букмекерських контор
Фото: Google

Вітчизняному IT-холдингу "TECHIIA", що підтримує діяльність "Фонбет", "1xBet", "BetWinner", "PointLoto" і "FanSport" загрожують санкції.

Про це стало відомо на тижні після доручення Володимира Зеленського прем'єр-міністру Денису Шмигалю з'ясувати, чому (і справді, чому? – прим. ред.) ці ворожі контори досі працюють в Україні.

Як з'ясувалося, "найвеличніший лідер світу" нарешті розгледів електронну петицію, ініційовану патріотами та підписану майже 26 тисячами українців, вимагаючи припинити гральний бізнес на крові.

Зеленського, який на замовлення олігарха Ігоря Коломойського виконує роль президента, закликано невідкладно «накласти санкції на компанії, що пов'язані з державою-агресором і підтримують російський бізнес в Україні».

У відповідь Володимир "Оманський" звернувся до прем'єр-міністра, доручивши «уважно опрацювати порушені у тексті петиції питання та забезпечити вжиття необхідних заходів реагування».

Слід наголосити, що чинне гральне законодавство передбачає жорстку заборону бути організатором азартних ігор таких юридичних осіб, які прямо чи опосередковано контролюється резидентами іноземної держави, визнаної згідно із законом державою-окупантом та/або державою-агресором щодо України, або діє в їх інтересах.

Але рівно рік ні Зеленський, ні Шмигаль, ні інші вищі державні посадові особи палець об палець не вдарили, аби нарешті прикрити діяльність згаданих раніше відверто російських бізнес-структур, які фінансово допомагають армії країни-агресора вчиняти геноцид на нашій землі.

Згідно з низкою журналістських розслідувань, здійснених нашими колегами, оприявнилася у цій діяльності й роль вітчизняного IT-холдингу "TECHIIA", яка допомагала тій же фірмі "1xBet" вийти на український ринок в обхід чинного законодавства.

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що очільниця департаменту фінмоніторингу Національного банку України Наталя Дегтярьова лобіює інтереси російських букмекерів.

Читайте також:
Світ
Поки ресурсна федерація московії просить африканські країни не розповсюджувати на земній орбіті зброю, американці роблять стратегічний крок.
вчора, 20:12
Політика
Як стверджують у Міністерстві внутрішніх справ Суомі, тамтешні громадяни вважають загрозу агресивної війни більш ймовірною, ніж раніше.
вчора, 18:55
Війна
Обвинувачений у держзраді Чорнобук мобілізувався до ЗСУ
вчора, 07:15
Політика
Громадянство РФ у родичів – додатковий фактор ризику. І постійні сумніви, чи достатньо якісні люди прийшли на тут чи іншу посаду в СБУ.
27 травня, 17:48
Політика
Батько новопризначеного заступника голови СБУ громадянин росії
26 травня, 15:43
Політика
Його брат та батько 2015-го року отримали російські паспорти
25 травня, 13:45