Президент Аргентини назвав громадян Бразилії «дітьми джунґлів»

СВІТ
10 червня, 09:37
Президент Аргентини назвав громадян Бразилії «дітьми джунґлів»
Фото: Twitter

Аргентинський президент-соціаліст Альберто Фернандес знову опинився у центрі міжнародного скандалу.

На цей раз через обурливий допис, оприлюднений на його сторінці у Twitter і не підкріплений історичними фактами.

Голова південноамериканської держави, перебуваючи з робочим візитом в Іспанії, зазначив, що тільки аргентинців слід вважати чистокровними нащадками європейських колоністів.

«Мексиканці походять від індіанців, бразильці вийшли з джунґлів, але ми, аргентинці, прийшли з кораблів. І це були кораблі, які прибули з Європи. У цьому полягає наша унікальність як нації», — написав у Twitter Альберто Фернандес.

Відповідь політиків Бразилії на таке свідоме викривлення історії не забарилася.

Конґресмен і син президента країни Едуарду Болсонару назвав допис лідера Аргентини "расистським", що не сприяє дружнім двостороннім відносинам.

«Пан Фернандес сказав, що аргентинці прийшли з кораблів, так от, на сьогодні це один корабель, який тоне від недолугого державного керування. Ба більше, це корабель і є сама Аргентина», — заявив Едуарду Болсонару.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що міністерство закордонних справ Чилі звинуватило аргентинського президента Альберто Фернандеса у лобіюванні своїх інтересів через опозицію.

вибір редакції
Читайте також:
Чинний президент Венесуели й колишній водій шкільного автобуса Ніколас Мадуро висловив бажання домовитися "полюбовно" з опозицією.
26 липня, 11:24
Поки Володимир Зеленський нервово вживає айкоси та думає про рейтинґи, Жаїр Мессіаш Болсонару допомагає тисячам співгромадянам.
19 червня, 16:15
Боротьба з коронавірусом стала причиною блокування відеороликів із Жаїром Мессіашом Болсонару на платформі, що належить корпорації "Google".
29 травня, 13:37
Жаїр Мессіаш Болсонару видав одразу 4 укази, які полегшують доступ громадян Бразилії до вогнепальної зброї.
23 квітня, 09:48
На тлі зростання кількості заражених коронавірусом бразильців представники опозиції запропонували усунути з посади президента країни.
17 квітня, 11:23
Лідерами вподобань перуанських виборців є ультралівий кандидат Педро Кастільо і його правоконсервативна опонентка Кейко Фухіморі.
15 квітня, 08:01