Президент Бразилії публічно підтримав Україну

СВІТ
15 лютого, 12:37
Президент Бразилії публічно підтримав Україну

Адміністрація Жаїра Мессіаша Болсонару не визнає посягання Кремля на територіальну цілісність і державний суверенітет незалежної України.

Таку заяву від імені президента Федеративної республіки Бразилія оприлюднила пресслужба на Twitter-сторінці міністерства закордонних справ, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Фактично, влада найбільшої південноамериканської країни вкотре підтвердила прихильне ставлення до України та несприйняття московської агресивної політики на Сході Європи.

«Бразилія як демократична держава дотримується дипломатично виваженої позиції. Ми закликаємо сторони російсько-українського конфлікту до його мирного врегулювання на основі міжнародного права. Президент з урядом продовжать і надалі тісно співпрацювати з українською владою, підтримувати теплі дипломатичні взаємовідносини», – заявили у пресслужбі бразильського МЗС.

Доволі знаково, що вказана заява пролунала на тлі візиту президента Болсонару до Москви, де він пообіцяв закликати кремлівського "бункерного щура" припинити шантажувати колективний Захід великою війною.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що майже мільйонна українська громада Бразилії скептично поставилася до офіційного робочого візиту чинного президента південноамериканської республіки до РФ.

Читайте також:
Світ
Російський дипломатичний представник на Оландських островах Алєксандр Рогов продовжує нести службу у Фінляндії, збираючи розвідані.
22 травня, 19:00
Світ
Квапливо залишивши торік Афґаністан, американці остаточно не пішли з середньоазійського регіону, навіть змогли посилити свій вплив.
07 травня, 19:12
Політика
Рішучий спротив українського народу російським окупаційно-терористичним загарбникам згуртував наших партнерів на Заході.
07 травня, 06:55
Світ
Через московитську воєнну агресію фінляндська влада, громадськість та культурні діячі налагоджуватимуть тісні відносини з Україною.
02 травня, 20:44
Війна
З фасаду дипломатичного представництва України на Московії демонтували табличку та зняли синьо-жовтий прапор.
02 березня, 13:07
Політика
В даній ситуації українцям варто сподіватися лише на самих себе
22 лютого, 15:21