Президент Бразилії публічно підтримав Україну

СВІТ
15 лютого, 12:37
Президент Бразилії публічно підтримав Україну

Адміністрація Жаїра Мессіаша Болсонару не визнає посягання Кремля на територіальну цілісність і державний суверенітет незалежної України.

Таку заяву від імені президента Федеративної республіки Бразилія оприлюднила пресслужба на Twitter-сторінці міністерства закордонних справ, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Фактично, влада найбільшої південноамериканської країни вкотре підтвердила прихильне ставлення до України та несприйняття московської агресивної політики на Сході Європи.

«Бразилія як демократична держава дотримується дипломатично виваженої позиції. Ми закликаємо сторони російсько-українського конфлікту до його мирного врегулювання на основі міжнародного права. Президент з урядом продовжать і надалі тісно співпрацювати з українською владою, підтримувати теплі дипломатичні взаємовідносини», – заявили у пресслужбі бразильського МЗС.

Доволі знаково, що вказана заява пролунала на тлі візиту президента Болсонару до Москви, де він пообіцяв закликати кремлівського "бункерного щура" припинити шантажувати колективний Захід великою війною.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що майже мільйонна українська громада Бразилії скептично поставилася до офіційного робочого візиту чинного президента південноамериканської республіки до РФ.

Читайте також:
Опінії
Великий Китай – маленький. Натомість маленька Литва – Велика, – стверджують литовці, і це 100%-ва правда!
08 грудня, 09:18
Політика
Будь-які спроби протягнути руку допомоги російському агресору призведуть тільки до відтермінованої й уже континентальної війни.
06 грудня, 09:00
Політика
Конституційною більшістю у 314 голосів Верховна Рада ухвалила постанову і заклик до партнерів про необхідність викинути РФ з ООН.
05 грудня, 09:56
Економіка
Провідні американські фінансові установи продовжують таємно співпрацювати з путінським режимом, Вашинґтон не бажає краху імперії.
10 листопада, 20:27
Світ
Питання про визнання державної самостійності Чеченської Республіки Ічкерія немає на порядку денному зовнішньої політики Литви.
21 жовтня, 20:56
Політика
Десятиліттями кремлівські брудні гроші та кривава зброя розбещувала чорний континент, але на впливі РФ там слід давно ставити крапку.
18 жовтня, 07:00