«Президент Голобородько» перейшов до прямих погроз

ПОЛІТИКА
11.11.2021, 10:36
«Президент Голобородько» перейшов до прямих погроз
Фото: Lenta.UA

Водночас Володимир Зеленський чомусь забув вказати у зверненні про 3 мільярди кубічних метрів газу, передані Ігорю Коломойському.

Про це повідомив вітчизняний екоактивіст Євген Істребін, коментуючи черговий ролик Офісу Президента, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Далі подаємо авторський текст мовою оригіналу без скорочень і виправлень:

«Ого, Зеленский наконец-то записал видео посвященное громадной смертности от Ковида и проблемам вакцинации. Не прошло и 8 месяцев с начала вакцинации как президент перешел к серьезным призывам вакцинироваться. Это прогресс, для этого понадобилось 800 смертей в сутки и полного перегруза больниц. Ну что ж, очень вовремя.

Про энергетику смешно. Особенно смешно когда он сказал про $2000 за газ в Европе. Про деяких олигархив совсем смешно, пригрозил что у госудаства закончится терпение. Ай как страшно.

Это наверно обновленная версия глубокой озабоченности. Аха-ха 2 телеканала обрели независимость и будут вещать обьективные новости. Одним словом: дякую! Дуже дякую, було дуже смішно».

При цьому, за словами редактора "Останнього Бастіону" Геннадія Сікалова, нині "скрутки" на фіктивному ПДВ складають понад 20 мільярдів гривень щомісяця!

Зе-команда за неповні 3 роки при владі перетворила Україну на сурогат Сомалі та Зімбабве посеред Європи.

Станом на тепер, наша країна посідає 148 позицію (з наявних 163) між Венесуелою і Ніґерією за Міжнародним рейтингом найбезпечніших для життя країн.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", так званий "президент Голобородько" і його вірні "слуги неукраїнського народу" остаточно зняли маски, показавши своє справжнє нутро.

Читайте також:
3,6% – рівно на стільки має зрости у поточному році валовий внутрішній продукт, спрогнозований урядом Дениса Шмигаля.
07 січня, 12:00
"Президент Голобородько" оточив себе некомпетентними дилетантами, котрі у разі широкомасштабної війни віддадуть Україну Кремлю.
27.12.2021, 13:57
На жаль, у Постанові Кабміну Зеленського нічого не сказано про тарифи на повітря, яким дихають українці.
25.12.2021, 09:18
Замість розв'язання проблем міста, Олександр Мамай продовжує займатися політичними інтригами
24.12.2021, 17:09
Офіс Зеленського невдоволений гучними заявами очільника НАК "Нафтогаз України" на телеканалі олігарха Ігоря Коломойського.
20.12.2021, 10:03
Зеленський «вирив» собі яму, в яку його втягне найдовіреніша і найвпливовіша особа
29.11.2021, 10:30