На кисень 800 млн грн, а на «скрутки» – 2 млрд грн щомісяця

ЕКОНОМІКА
04.11.2021, 13:00
На кисень 800 млн грн, а на «скрутки» – 2 млрд грн щомісяця
Фото: Останній Бастіон

Цинічності "зелених" виродків немає меж, адже людське життя для них не становить жодної цінності.

Не минуло й тижня від початку так званої "кисневої кризи" в українських лікарнях, переповнених хворими на коронавірус, як Зе-влада взялася розв'язувати нагальну проблему.

Кабінет міністрів за погодженням з Офісом Президента нарешті вирішив виділити аж 800 мільйонів гривень на кисневі станції у лікарнях, поінформувало видання "Економічна правда".

При цьому, як зазначає редактор "Останнього Бастіону", поточні корупційні "скрутки" з фіктивним ПДВ сягають не менш як 2 мільярди гривень на місяць!

Фактично, Зе-влада нашвидкуруч намагається залатати нею ж утворену діру, як у бюджеті, так і у вітчизняній системі охорони здоров'я, котра дихає на ладан.

Адже тільки за останній тиждень (згідно зі статистикою профільного міністерства – прим. ред.) від наслідків, спричинених COVID-19 померло понад 4000 українців, зокрема і через відсутність кисню в лікарнях.

Ми переконані, що багатьох із них можна було врятувати, якби влада реагувала на проблему швидше, а найкраще стратегічно прораховувала можливі проблеми.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на тепер у лікарнях Одеси, Чернігова, Херсона і Сум склалася доволі критична ситуація із киснем для коронавірусних хворих; його не вистачає.

Читайте також:
Політика
Тому те, що його досі немає в Україні – це справжня катастрофа для вітчизняної освітньої системи, особливо під час війни.
05 серпня, 17:34
Опінії
Вітчизняні спеціальні служби потребують цілковитого реформування, а не показової для західних партнерів ротації калік-корупціонерів.
20 липня, 08:18
Опінії
Скільки має загинути бійців "Азова", щоби тактична група у складі Збройних Сил України почала отримувати бойові виплати?..
14 липня, 19:23
Опінії
Серед чиновників Міністерства освіти та науки України панує "дух українофоба" Дмитра Табачника. І це попри 129 добу 8-річної війни з росією!
02 липня, 18:22
Опінії
Чиновники-корупціонери з можновладцями вирішили скористатися війною, аби "позазахищати" чергові дисертації з права. O tempora, o mores.
14 червня, 18:12
Політика
Заступник Андрія Єрмака і координатор програми розвитку інфраструктури "Велике будівництво" попри війну продовжує займатися профанацією.
01 червня, 20:35