Президент Казахстану наказав відкривати вогонь по протестуючих без попередження

СВІТ
07 січня, 12:27
Президент Казахстану наказав відкривати вогонь по протестуючих без попередження
Фото: google

Про це він сказав у своєму відеозверненні

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв 7 січня виступив із відеозверненням на тлі масових протестів у країні. Він заявив, що наказав відкривати вогонь по протестувальниках на ураження без попередження і що «терористів і бандитів треба знищувати — і це буде зроблено найближчим часом».

Токаєв заявив, що «бойовики» (учасники акцій протесту) досі не склали зброї, а тому «спецоперація» проти них триває — їх «ліквідують», якщо вони не здадуться.

Президент Казахстану зазначив, що підготовкою «бойовиків» займався «єдиний командний пункт» і що країна має справу «як із місцевими, так і з іноземними бандитами та терористами».

Крім цього, Токаєв назвав вільні ЗМІ, яких у країні майже немає, і «зарубіжних діячів» співучасниками трагедії — «через дії терористів постраждали та вбиті сотні цивільних і військових».

Щодо вимог учасників акцій протесту, то Токаєв почув ті, «які виражались у мирних формах». Зазначимо, що першочерговою вимогою було зниження цін на газ, а потім люди на протестах почали висувати політичні вимоги: відправити уряд у відставку, викорінити корупцію та кумівство, будувати фабрики і заводи, скоротити безробіття.

Автор : Валерій Пальчик
Читайте також:
Світ
За даними МВС Казахстану, за час протестів було затримано 10 тисяч людей
11 січня, 10:18
Світ
Триває досудове розслідування
10 січня, 13:11
Війна
До прикладу дії, на Донбасі Збройні сили Росії з цього комплексу надсилають військовим України провокативні повідомлення
09 січня, 09:50
Світ
Також був затриманий племінник Назарбаєва
07 січня, 15:22
Світ
Загальна чисельність “миротворчих сил” ОДКБ – близько 36 000 осіб.
06 січня, 08:21
Світ
Казахстан поступово виходить з під впливу Росії
01.12.2021, 16:07