Президент Німеччини: безпека України – це й безпека Європи

ПОЛІТИКА
30 травня, 18:25
Президент Німеччини: безпека України – це й безпека Європи
Фото: Bild

Франк-Вальтер Штайнмаєр прибув з офіційним візитом до Литви, де підтвердив, що Німеччина надаватиме підтримку балтійській республіці.

Відповідний звіт сьогодні (30.V.2023) з Вільнюса оприлюднила канцелярія федерального президента, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Під час спілкування зі своїм литовським колегою Ґітанасом Наусєдою пан Штайнмаєр підкреслив, Берлін бере свою відповідальність щодо забезпечення безпеки в Європі у цілому.

«Ми стоїмо пліч-о-пліч. Ваша безпека – це і наша безпека! Розв'язана Росією війна проти України вразила всю Європу і воскресила найгірші спогади. Ви і я бачили наслідки того, як російська армія в Україні грабує, вбиває мирних жителів, ґвалтує жінок та викрадає дітей. Німеччина у цій ситуації бере свою відповідальність щодо забезпечення безпеки у НАТО та ЄС», – зазначив федеральний президент Німеччини.

Зі свого боку пан Наусєда додав, що Вільнюс готовий зробити все, щоби німецькі війська почували себе у Литві як удома, адже Східний фланг НАТО є не просто щитом, але вістрям у протидії російським зазіханням.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що жителі Фінляндії дуже стурбовані можливим російським вторгненням на тлі поразок на полі бою в Україні.

Читайте також:
Світ
Японія продовжує допомагати українцям, яких зеленські вигнали з країни під страхом війни.
28 вересня, 09:35
Політика
Німецькі урядовці, депутати й політики тверезіють на очах, окрім федерального канцлера, який досі вірить у "мирні домовленості" з агресором.
15 вересня, 19:06
Опінії
І не кожному із нас пощастить померти до кінця війни, щоби не бачити, а що ж буде потім. А потім буде забуття...
08 серпня, 21:10
Війна
Оборонці України висловлюють щиру подяку керівництву та працівникам УСБУ у Полтавській області
07 серпня, 16:20
Опінії
Покажіть, що Україна – демократія. Де шануються права, долається корупція і розвиваються інститути.
06 серпня, 08:47
Війна
Британські пілоти мають реальний потенціал здолати росіян у повітрі
15 липня, 11:46