Жителі Фінляндії стурбовані можливим російським вторгненням

ПОЛІТИКА
29.05.2023, 18:55
Жителі Фінляндії стурбовані можливим російським вторгненням

Як стверджують у Міністерстві внутрішніх справ Суомі, тамтешні громадяни вважають загрозу агресивної війни більш ймовірною, ніж раніше.

Такі відомості повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на оприлюднені нині (29.V.) урядовцями результати соціологічного опитування фінляндців.

Мешканці дружньої Україні північноєвропейської країни вкрай незадоволені двосторонніми відносинами між Гельсінкі та Москвою через геополітичні імперські амбіції Росії, заплямовані кров'ю тисяч людей.

«Імовірність війни зросла на 15 процентних пунктів порівняно з попереднім опитуванням у 2020 році. Вважаємо, що ця зміна пов'язана з війною РФ проти України. Потреба у захисті населення помірно зросла на 9 процентних пунктів. У 2020 році усвідомлення необхідності цивільного захисту зросло майже на 40 процентних пунктів», – звітують у пресслужбі МВС Суомі.

Корекція суспільних настроїв відбилася і на питаннях про необхідність цивільної оборони: 9 із 10 респондентів станом на тепер вважають цивільну оборону необхідною для безпеки країни, особливо по сусідству з російським агресором.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що Гельсинкі стояв і буде стояти пліч-о-пліч із Києвом, боронячи браму Європи проти азійської навали, а Москві слід замислитися над репараціями.

Читайте також:
Війна
Кордони України були позбавлені необхідного захисту у вигляді встановлення сигналізаційних комплексів «Щит».
10:47
Політика
Контроль росіянами Pin-UP - це підстава для скасування ліцензії, але КРАІЛ та Іван Рудий вперто цього не помічали.
вчора, 18:12
Опінії
Чого ви доколупалися до Бубочки за звіт про його досягнення за 5 років? Та нема ніяких досягнень, ясно всім і йому самому.
22 травня, 10:36
Світ
Система, що лежить в основі глобальних телекомунікацій, катастрофічно незахищена.
22 травня, 10:05
Політика
Вони вимагають створення ТСК з питань фортифікацій та розгляду законопроєкту про заборону УПЦ МП.
21 травня, 15:18
Опінії
Але поки що я бачу тільки хаос, бардак, окозамилювання, барижництво, байдужість, пофігізм.
20 травня, 10:40