Жителі Фінляндії стурбовані можливим російським вторгненням

ПОЛІТИКА
29 травня, 18:55
Жителі Фінляндії стурбовані можливим російським вторгненням

Як стверджують у Міністерстві внутрішніх справ Суомі, тамтешні громадяни вважають загрозу агресивної війни більш ймовірною, ніж раніше.

Такі відомості повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на оприлюднені нині (29.V.) урядовцями результати соціологічного опитування фінляндців.

Мешканці дружньої Україні північноєвропейської країни вкрай незадоволені двосторонніми відносинами між Гельсінкі та Москвою через геополітичні імперські амбіції Росії, заплямовані кров'ю тисяч людей.

«Імовірність війни зросла на 15 процентних пунктів порівняно з попереднім опитуванням у 2020 році. Вважаємо, що ця зміна пов'язана з війною РФ проти України. Потреба у захисті населення помірно зросла на 9 процентних пунктів. У 2020 році усвідомлення необхідності цивільного захисту зросло майже на 40 процентних пунктів», – звітують у пресслужбі МВС Суомі.

Корекція суспільних настроїв відбилася і на питаннях про необхідність цивільної оборони: 9 із 10 респондентів станом на тепер вважають цивільну оборону необхідною для безпеки країни, особливо по сусідству з російським агресором.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що Гельсинкі стояв і буде стояти пліч-о-пліч із Києвом, боронячи браму Європи проти азійської навали, а Москві слід замислитися над репараціями.

Читайте також:
Політика
Геннадій Буткевич продовжує цікавитися урановмісними родовищами. І не покидатиме спроб отримати доступ до них.
вчора, 07:20
Політика
Платежі в «ДІЇ» проходять через компанію, яка має ознаки фіктивності
26 вересня, 08:44
Війна
Ми втратили величезну кількість часу. Втратили його насамперед через брехню. Наступ міг би бути багато ефективнішим і результативнішим.
25 вересня, 10:32
Війна
Ракети ATACMS та інші будуть. Але тоді і у тій кількості, як вирішать наші союзники, виходячи з власних стратегічних інтересів.
24 вересня, 14:42
Політика
Навіщо ми воюємо з рф, якщо їхні компанії монопольно обслуговують «Дію» та щедро «спонсорують» наших високопосадовців у Києві?
23 вересня, 12:26
Полтава
За кілька годин після нічної атаки на Полтавщину голова ВЦА Лунін проінформував окупантів про її результати.
20 вересня, 12:55