Президент Сакартвело засудила російські псевдореферендуми

ПОЛІТИКА
28.09.2022, 20:54
Президент Сакартвело засудила російські псевдореферендуми
Фото: 1tv.ge

Натомість чинний грузинський уряд продовжує відстоювати прокремлівську позицію і ніяк не коментувати воєнні злочини Кремля в Україні.

Свідченням цього є матеріал, підготовлений і оприлюднений на шпальтах незалежного видання "Apsny.Ge", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Президент Саломе Зурабішвілі закликала категорично засудити незаконні "референдуми" на тимчасово контрольованих російськими загарбниками українських територіях.

«Ми у Сакартвело знаємо, що означають подібні плебісцити під дулом автомата, коли їх проводять в окупованих населених пунктах в умовах війни. Це вкрай цинічний вчинок росії, неприйнятний для нас і світу, цивілізованих людей взагалі», – зазначила грузинська лідерка.

Водночас прем'єр-міністр Сакартвело – Іраклі Ґарібашвілі – разом з усіма міністрами вирішив промовчати й не коментувати російське беззаконня в Україні, адже критика Кремля може обернутися для них, як мінімум не втратою влади, а максимум – життя.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що головна мета Кремля полягає у втілені імперської ідеї через залякування всіх своїх сусідів нападом, а цивілізований світ – ядерною зброєю.

Читайте також:
Війна
Російські окупанти за підказкою колаборантів змогли загнати найсхіднішу область України у минуле. Бойові дії зараз – справи другорядні...
12 січня, 06:00
Війна
Тимчасово окупована значна частина Запорізької області стає міцним тилом і водночас плацдармом для російських окупантів.
11 січня, 21:26
Війна
Нова атака з Білорусі на Київ виглядає "спокусливою", але є складною через велику відстань і хорошу підготовку українських захисників.
01 січня, 16:48
Опінії
Ніякої фантазії у кремлівських неофашистів нема. Владімір Путін знову копіює біснуватого Адольфа Гітлера...
22.09.2022, 08:09
Війна
Україна вимагає від окупантів відкрити гуманітарний коридор з Енергодару
06.09.2022, 13:55
Війна
В тимчасово окупованому Криму продовжують лунати вибухи
16.08.2022, 13:34