Президент Сакартвело засудила російські псевдореферендуми

ПОЛІТИКА
28.09.2022, 20:54
Президент Сакартвело засудила російські псевдореферендуми
Фото: 1tv.ge

Натомість чинний грузинський уряд продовжує відстоювати прокремлівську позицію і ніяк не коментувати воєнні злочини Кремля в Україні.

Свідченням цього є матеріал, підготовлений і оприлюднений на шпальтах незалежного видання "Apsny.Ge", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Президент Саломе Зурабішвілі закликала категорично засудити незаконні "референдуми" на тимчасово контрольованих російськими загарбниками українських територіях.

«Ми у Сакартвело знаємо, що означають подібні плебісцити під дулом автомата, коли їх проводять в окупованих населених пунктах в умовах війни. Це вкрай цинічний вчинок росії, неприйнятний для нас і світу, цивілізованих людей взагалі», – зазначила грузинська лідерка.

Водночас прем'єр-міністр Сакартвело – Іраклі Ґарібашвілі – разом з усіма міністрами вирішив промовчати й не коментувати російське беззаконня в Україні, адже критика Кремля може обернутися для них, як мінімум не втратою влади, а максимум – життя.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що головна мета Кремля полягає у втілені імперської ідеї через залякування всіх своїх сусідів нападом, а цивілізований світ – ядерною зброєю.

Читайте також:
Світ
«Чорний континент» поступово стає колонізованим «заднім двором» Пекіна. Руками Москви вдалося вибити з Африки не лише Париж, а й Вашинґтон.
вчора, 19:25
Війна
Поки на вільних тренерах України й далі розмірковують, як демократично дерусифікувати топонімію, в окупації все погано. ФСБ діє методами ЧК.
10 червня, 06:07
Опінії
Ворог здатен перемогти. Українці ж у цілому не хочуть воювати, що видно з мобілізації; немає довіри до політичного і військового керівництва
05 червня, 13:47
Війна
Щодня ворогу вдається просуватися вперед на кілька кілометрів. Ситуація на Східному фронті для наших захисників украй критична.
30 травня, 06:08
Опінії
Тбілісі вагітний революцією, на яку, швидше за все, чекай примусовий аборт. Промосковський режим не віддасть владу народу.
26 травня, 17:20
Війна
Знищуючи енергетичну інфраструктуру (не без успіху), ворог сподівається на наш внутрішній бардак. Корупція та непотизм їм тільки на руку.
15 травня, 07:10