Президент Сакартвело засудила російські псевдореферендуми

ПОЛІТИКА
28.09.2022, 20:54
Президент Сакартвело засудила російські псевдореферендуми
Фото: 1tv.ge

Натомість чинний грузинський уряд продовжує відстоювати прокремлівську позицію і ніяк не коментувати воєнні злочини Кремля в Україні.

Свідченням цього є матеріал, підготовлений і оприлюднений на шпальтах незалежного видання "Apsny.Ge", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Президент Саломе Зурабішвілі закликала категорично засудити незаконні "референдуми" на тимчасово контрольованих російськими загарбниками українських територіях.

«Ми у Сакартвело знаємо, що означають подібні плебісцити під дулом автомата, коли їх проводять в окупованих населених пунктах в умовах війни. Це вкрай цинічний вчинок росії, неприйнятний для нас і світу, цивілізованих людей взагалі», – зазначила грузинська лідерка.

Водночас прем'єр-міністр Сакартвело – Іраклі Ґарібашвілі – разом з усіма міністрами вирішив промовчати й не коментувати російське беззаконня в Україні, адже критика Кремля може обернутися для них, як мінімум не втратою влади, а максимум – життя.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що головна мета Кремля полягає у втілені імперської ідеї через залякування всіх своїх сусідів нападом, а цивілізований світ – ядерною зброєю.

Читайте також:
Війна
Вітчизняний рух опору російським загарбникам допоміг викликати "бавовну" на тимчасово окупованій частині Запорізької області.
вчора, 20:48
Життя
У тимчасово окупованому російськими загарбниками українському Приазов'ї доволі швидко погіршується природно-екологічна ситуація.
15 травня, 18:54
Кримінал
Окупаційно-терористичний контингент РФ учергове довів свою антилюдську сутність і знову у багатостраждальному Маріуполі.
06 травня, 16:58
Війна
На тимчасово окупованому росіянами півострові видано наказ підготувати запаси продовольства і води через контрнаступ Сил оборони України.
05 травня, 18:13
Війна
Російський диктатор Владімір Путін обмежений у виборі варіантів щодо подальшого ведення агресивної війни проти України.
30 квітня, 19:43
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент спромігся просунутися у глиб незламної фортеці Бахмут, але поки не закріпився на позиціях.
03 квітня, 16:30