Президентська бригада імені гетьмана Хмельницького на варті Київщини

ВІЙНА
09.02.2023, 07:58
Президентська бригада імені гетьмана Хмельницького на варті Київщини

Столиця з околицями, як і вся Північ України, надійно захищені від потенційного нового нападу окупантів із теренів Білорусі.

Про це відзвітували у пресслужбі Окрема президентська бригада імені гетьмана Богдана Хмельницького, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що військовослужбовці Сил оборони Києва завжди готові до бою з ворогом, а тому постійно вдосконалюються, гартуючи своє тіло і дух.

«На спільних штабних тренуваннях на північному кордоні відпрацювали злагодженість роботи підрозділів. Аеророзвідка та піхота, артилерія та танки, імітація артилерійського обстрілу... А Самохідний артилерійський дивізіон Окремої президентської бригади відпрацював застосування трофейних російських високоточних снарядів. Так би мовити, дякуємо ворогам за "ленд-ліз"! Київська область захищена», – повідомили у бойовому підрозділі ЗСУ.

Окремо слід додати, що сусідні зі столичним регіони – Чернігівщина та Житомирщина – наразі також зміцнюють власну оборону, адже ворог постійно провокує вкотре напасти з Півночі.

Втім, "Останній Бастіон" також нагадує читачам про те, що кожного дня полтавські авіатори виконують небезпечні та ризиковані бойові завдання безпосередньо на лінії фронту, ліквідуючи окупантів.

Читайте також:
Опінії
Виконуючи чиєсь політичне замовлення, псевдожурналісти роздувають зраду про відсутність оборонних укріплень. ЗСУ уфортифіковуються!
10 березня, 09:33
Війна
Ті, хто вимагає від України припинити опір і сісти за стіл перемовин з росією, мусять замовкнути. Ціна миру для нас рівнозначна смерті.
12.11.2023, 12:54
Опінії
Нині ми потребуємо національної згуртованості більше, ніж колись. Україна потребує для фронту своїх захисників!
30.10.2023, 21:21
Війна
Валерій Залужний у вівторок ввечері оприлюднив відео запуску ракет ATACMS.
18.10.2023, 06:35
Війна
На Східному фронті понад 9 років вирує пекло війни, наші захисники дають гідну відсіч загарбникам. Днями спалили 2 танкові роти ворога.
07.10.2023, 21:45
Блоги
Фронтова військова частина під час війни судиться з правоохоронцями та намагається в судовому порядку примусити їх виконувати свою роботу
16.09.2023, 12:35