Президентська бригада імені гетьмана Хмельницького на варті Київщини

ВІЙНА
09 лютого, 07:58
Президентська бригада імені гетьмана Хмельницького на варті Київщини

Столиця з околицями, як і вся Північ України, надійно захищені від потенційного нового нападу окупантів із теренів Білорусі.

Про це відзвітували у пресслужбі Окрема президентська бригада імені гетьмана Богдана Хмельницького, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що військовослужбовці Сил оборони Києва завжди готові до бою з ворогом, а тому постійно вдосконалюються, гартуючи своє тіло і дух.

«На спільних штабних тренуваннях на північному кордоні відпрацювали злагодженість роботи підрозділів. Аеророзвідка та піхота, артилерія та танки, імітація артилерійського обстрілу... А Самохідний артилерійський дивізіон Окремої президентської бригади відпрацював застосування трофейних російських високоточних снарядів. Так би мовити, дякуємо ворогам за "ленд-ліз"! Київська область захищена», – повідомили у бойовому підрозділі ЗСУ.

Окремо слід додати, що сусідні зі столичним регіони – Чернігівщина та Житомирщина – наразі також зміцнюють власну оборону, адже ворог постійно провокує вкотре напасти з Півночі.

Втім, "Останній Бастіон" також нагадує читачам про те, що кожного дня полтавські авіатори виконують небезпечні та ризиковані бойові завдання безпосередньо на лінії фронту, ліквідуючи окупантів.

Читайте також:
Війна
26 травня до складу Військово-морських сил Збройних Сил України прийняли новий малий артилерійський корабель типу "Гюрза".
26 травня, 16:38
Війна
У нас немає жодного права опускати руки, занепадати духом чи тим паче зарано святкувати завершення війни, яка триває.
02 травня, 19:55
Війна
Провідні західні аналітики переконані у тому, що підрозділи Сил оборони України не мають досвіду для масованої атаки ворога з повітря.
27 березня, 16:52
Війна
Вівцелюбам із бандитсько-терористичного угруповання вірнопідданого путінського піхотинця Рамзана Кафірова "не солодко" на Донбасі.
25 лютого, 17:00
Війна
Бої на Східному фронті не спиняються ні на мить, українські захисники щільним вогнем зупиняють усе нові й нові російські штурми.
05 лютого, 07:59
Війна
Грізний, вогненний, сталевий молот Перемоги загартовується у руках незламних українських захисників на широкому просторі Східного фронту.
02 лютого, 20:26