Прибирання Полтави — справа рук самих полтавців

ПОЛТАВА
30.08.2018, 19:10

Полтавський міський голова Олександр Мамай закликав полтавців долучитись до «загальноміського прибирання» 31 серпня. Відповідне повідомлення з відеозверненням мера сьогодні, 30 серпня, з’явилось на сайті інтернет видання «Полтавщина». Що цікаво, повідомлення було позначено як рекламне, тож відповідно, Мамай, або його прес-служба, сплатили виданню за його розміщення певну суму (бюджетних) коштів.

https://poltava.to/news/48113/

Закликаючи містян на толоку, Олександр Федорович Мамай (читайте МАФ) висловився: «Давайте приведемо до ладу свої двори, території підприємств, установ, організацій, за які відповідаємо! Адже порядок у рідному місті — справа кожного жителя. Тільки об’єднавшись ми здатні зробити нашу Полтаву ще кращою! Вірю в наші сили!». 

Виходячи з такої логіки, то прибирання вулиць міста — це справа рук усіх жителів, а відповідні служби ЖКГ, з якими укладені угоди, цим займатись не будуть.

Нагадаємо, 3 квітня управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому уклало договір на утримання вулиць Полтави у належному стані у 2018 році з харківським ТОВ «МБЦ», який займався цією ж роботою у 2017 році. Сума контракту склала 143 млн грн. Пізніше стало відомо, що управління ЖКГ Полтавського виконкому оголосило нові тендери на ремонт та прибирання вулиць міста, через невизначеність угоди після смерті в аварії власника ТОВ «МБЦ» Олександра Яковенко. Проте нещодавно УЖКГ скасувало нові тендери, а відповідно прибиранням вулиць за старим договором займатиметься той самий ТОВ «МБЦ».

Зазначимо, наразі підприємство не отримувало платежів з початку липня, але існує імовірність, що за послуги будуть розраховуватись з підрядником вже постфактум. Тож, чи прибиратимуть харків’яни вулиці Полтави? Чи це справа самих містян?

Читайте також:
13 грудня в Полтаві пройшов майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки.
вчора, 13:18
Ліквідатори аварії провели круглий стіл, де обговорили нагальні проблеми.
вчора, 08:51
Виставка розпочалася 12 грудня.
13 грудня, 18:18
Кременчуцькі депутати звернулися до прем’єр-міністра щодо підтримки національного виробника.
13 грудня, 14:15
Конкурс на кращий пам'ятник загиблим на Сході захисникам України планують провести у Гадячі.
13 грудня, 12:05