Прігожина виявили на східній околиці Бахмута

ВІЙНА
03 березня, 16:59
Прігожина виявили на східній околиці Бахмута
Фото: Deep State

Власник приватної військово-терористичної російської компанії "Вагнер" і путінський кухар знову "засвітився" у зоні бойових дій.

Євгєній Прігожин завітав до Бахмута, де записав чергове звернення до Володимира Зеленського, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на OSINT-проєкт "Deep State".

Як з'ясувалося, ватажок "вагнерівців" разом зі своїми терористами не був у центрі багатостраждального міста, але навідався тільки на його східні околиці, де розмахував закривавленою ганчіркою.

«Ніяких бойовиків у центрі Бахмута немає. Відео, яке видають за центр, знято біля ЗОШ №10. Сам Прігожин не так часто придумує фейкові перемоги, але і він нічим не відрізняється від типового руснявого пропагандиста у телевізорі. Відео біля ЗОШ №10, що в східній частині Забахмутки, підписано як "практічєскі центр горада". По такій логіці й Москва у центрі України», – прокоментували ситуацію фахівці OSINT-проєкту "Deep State".

Важливо зауважити, що подібні дезінформаційні вкиди від ворога з'являються не вперше, їхня мета очевидна – підняти моральний дух окупаційних сил і посіяти паніку в українському тилу.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на тижні Прігожин публічно "наїхав" на структури підконтрольні ймовірної путінської дружини (коханки) Аліни Кабаєвій.

Читайте також:
Світ
За даними ООН, станом на 21 квітня через бойові дії в Судані загинули 413 людей, ще 3551 - поранені.
25 квітня, 07:55
Світ
У результаті атаки Аль-Кайди на базу російської банди «Вагнер» знищено від 10 до 30 виродків прігожина
24 квітня, 18:23
Світ
Найманці роками співпрацювали з обома сторонами влади у Хартумі, проте тепер ці сторони воюють
24 квітня, 10:28
Війна
90% бійців групи "Вагнер", убиті в Україні від грудня, були завербованими в’язнями
18 лютого, 07:45
Світ
Нові санкції ЄС має намір ухвалити до роковин початку вторгнення рф в Україну
14 лютого, 13:23
Світ
мета Сербії - підготувати ситуацію для можливої анексії
12 лютого, 10:10