Прігожина виявили на східній околиці Бахмута

ВІЙНА
03.03.2023, 16:59
Прігожина виявили на східній околиці Бахмута
Фото: Deep State

Власник приватної військово-терористичної російської компанії "Вагнер" і путінський кухар знову "засвітився" у зоні бойових дій.

Євгєній Прігожин завітав до Бахмута, де записав чергове звернення до Володимира Зеленського, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на OSINT-проєкт "Deep State".

Як з'ясувалося, ватажок "вагнерівців" разом зі своїми терористами не був у центрі багатостраждального міста, але навідався тільки на його східні околиці, де розмахував закривавленою ганчіркою.

«Ніяких бойовиків у центрі Бахмута немає. Відео, яке видають за центр, знято біля ЗОШ №10. Сам Прігожин не так часто придумує фейкові перемоги, але і він нічим не відрізняється від типового руснявого пропагандиста у телевізорі. Відео біля ЗОШ №10, що в східній частині Забахмутки, підписано як "практічєскі центр горада". По такій логіці й Москва у центрі України», – прокоментували ситуацію фахівці OSINT-проєкту "Deep State".

Важливо зауважити, що подібні дезінформаційні вкиди від ворога з'являються не вперше, їхня мета очевидна – підняти моральний дух окупаційних сил і посіяти паніку в українському тилу.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на тижні Прігожин публічно "наїхав" на структури підконтрольні ймовірної путінської дружини (коханки) Аліни Кабаєвій.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
На «чорному континенті» набирає обертів рекрутинг найманців у лави російської армії. Вочевидь свого «гарматного м'яса» агресору бракує.
05 лютого, 08:34
Війна
У Тверській області московії впав літак, який належить прігожину
23.08.2023, 20:00
Світ
Вважається, що державна адміністрація Нігеру, яка відкинула колишню колонізаторську Францію, повернулася обличчям до росії.
06.08.2023, 09:31
Війна
"Вагнерівці" продовжують прибувати до Білорусі, - Пентагон
21.07.2023, 09:14
Війна
У таборі можуть розмістити понад вісім тисяч бойовиків ПВК «Вагнера»
01.07.2023, 06:21
Війна
Нові завербовані найманці підписують контракти з ПВК "Вагнер", а не з Міністерством нападу московії
30.06.2023, 09:24