Прийнятий ВР закон дозволяє спецслужбам здійснювати тотальний нагляд за громадянами в мережах

ПОЛІТИКА
20.12.2020, 16:51
Прийнятий ВР закон дозволяє спецслужбам здійснювати тотальний нагляд за громадянами в мережах
Фото: funon.cc

Користувачам радять бути пильними й заводити "ліві" облікові записи.

Прийнятий 16 грудня Верховною Радою закон про електронні комунікації з правками пРезидента одним розчерком пера перетворює Україну не просто в диктатуру часів Януковича, а відразу в Північну Корею! ️

Про це повідомляє телеграмканал ЗеРада.

“Наша реальність тепер – це тотальне стеження і контроль спецслужб, а оскільки зараз практично всі людські комунікації зосереджені в мобільних і інтернеті, то з правом на особисте життя можна попрощатися”, – йдеться в повідомленні. 
 
Так, відтепер, відповідно до закону, провайдери зобов'язані під'єднатися до єдиної системи оперативно-розшукових заходів, дати спецслужбам постійний доступ до зчитування інформації, а також фіксувати і зберігати всі дії користувача в мобільній мережі та інтернеті.

Провайдерів зобов'язують під'єднатися до єдиної системи оперативно-розшукових заходів, дати спецслужбам постійний доступ до зчитування інформації.

“Ця інформація буде все великими обсягами зливатися на чорному ринку. Чекаємо нових телеграм-ботів з базами даних банківських карт, платежів і телефонних розмов. Тому, друзі, будьте пильні і заводьте "ліві" облікові записи, – радять фахівці.

Читайте також:
Вищий адміністративний суд Туреччини постановив, що влада цензурує діяльність медіа новими положеннями про акредитацію журналістів.
03 квітня, 12:23
Дума проголосувала за законопроєкт, який дає право «Роскомнадзору» частково або повністю обмежувати доступ до “ресурсів-порушників”.
22.12.2020, 22:17
За задумом авторів законопроєкту, саме Нацрада з питань телебачення і радіомовлення має регулювати та контролювати увесь медіаринок.
14.07.2020, 15:41
Фракція партії "Слуга народу" відклала розгляд скандальної законодавчої ініціативи про ЗМІ до 1 липня поточного року.
19.06.2020, 13:57