Приклад дикунства української делегації та Президента на Генеральній асамблеї ООН

СВІТ
29.09.2015, 09:28
Приклад дикунства української делегації та Президента на Генеральній асамблеї ООН

Під час засідання Генеральної асамблеї ООН, на якій обговорювалися ряд важливих питань, зокрема й агресія Росії на сході України, українська та російська делегації показали приклад «високої культури».

Зокрема, джерело російського держагенства ТАСС зазначає, що делегація їхньої країни покинула залу Генасамблеї під час виступу Президента України Порошенка. Пізніше ЗМІ виправдовувалися, що залу покинув тільки постпред Росії при ООН Віталій Чуркин. Російська делегація показала на весь світ рівень своєї культури (точніше, її відсутності), який тотожний дворовому чи сільському, а не всесвітньому.

Шкода, що українська делегація на чолі з Президентом Порошенком засвідчила такий самий рівень, що й у російської делегації, покинувши залу під час виступу Президента Путіна.

Якими б складними й ворожими стосунки між російським та українським урядами й країнами не були зараз, політики й делегація на чолі з Президетом, зокрма, мають робити все можливе на політичній арені, щоби врегулювати питання війни на сході України, а не керуватися емоціями й вдаватися до провокацій.

Такий вчинок - це демонстрація на всеь світ свого рівня -  дикунів, як політичних, так і дипломатичних. 


Читайте також:
Середмістя Гельсінкі заполонили сотні мітингарів, котрі вийшли на протест проти расизму і солідарності з жертвами насильства у США.
09:39
Постраждали сотні людей, проте точну кількість встановити поки що неможливо.
вчора, 17:30
Майже тиждень не припиняються дискусії з приводу присутності української символіки на протестах у Сан-Паулу.
02 червня, 20:00
Кордони поліціянтів у спецодязі, перекриті вулиці, розграбовані крамниці, автівки у полум'ї, юрби агресивних протестувальників...
02 червня, 09:09
Безвладдя і масові заворушення розв'язали руки поліційському свавіллю у США.
01 червня, 12:25
Науковці наполягають на необхідності системних змін, щоб вирівняти криву шкідливих викидів і не допустити найгірших наслідків для клімату.
31 травня, 11:20