Прикордонники Білорусі поскаржилися пропагандистам на українських захисників

ВІЙНА
05.01.2023, 21:24
Прикордонники Білорусі поскаржилися пропагандистам на українських захисників
Фото: Telegram

Загартовані у боях з російськими загарбниками військовослужбовці Сил оборони України настільки грізні, що одним своїм видом лякають сусідів.

Про це яскраво свідчить відеоролик відзнятий у прикордонній Гомельській області білоруськими пропагандистами, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, українські захисники, укріплюючи державну межу і мінуючи підступи з Півночі, нібито залякують вартових диктатора Аляксандра Лукашенка.

Білоруські прикордонники б'ють на сполох через вигадані ними ж «провокації з української сторони задля роздмухування конфлікту між братніми народами».

Водночас слід зауважити, що Міністерство нападу і агресії оборони РФ спустошило всі арсенали на території нашого північного сусіда, боєприпаси інтенсивно вивезли ешелонами у бік Москви.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що путінська маріонетка Лукашенко розпорядився посилити ідеологічну обробку білоруського війська.

Читайте також:
Політика
За словами президента США, нові аромати символізують «перемогу, силу та успіх»
01 липня, 13:05
Життя
У Корнуоллі птахи нападають на листонош, і тому пошта вирішила почекати з відправленням листів і посилок до кінця літа.
26 червня, 14:07
Економіка
Проблеми з ремонтом двигунів обмежують потужність щонайменше 35 літаків. Акції угорського авіаперевізника на біржі впали до рекордних 26%.
08 червня, 18:41
Політика
Заборонити зображення вимагали співробітники прокуратури Омська.
30 травня, 18:12
Світ
Понад 700 індусів прикидалися нейромережею «Наташа», заробивши на цьому майже пів мільярда доларів.
29 травня, 17:04
Опінії
Сергій Стерненко заявив, що з перших днів війни — в артилерії 72-ї ОМБр. Потім узнав, що сліпий від народження, і збирає гроші на квартиру.
27 травня, 15:40