Примусова евакуація: сіоністи під дулами виганяють палестинців з осель

СВІТ
03.12.2023, 21:31
Примусова евакуація: сіоністи під дулами виганяють палестинців з осель
Фото: Anadolu Ajansı

Історія має властивість повторюватися, здебільшого як кривавий фарс. Нині ця трагедія відбувається на окупованій Ізраїлем землі Палестини.

Відповідні кадри зі зруйнованого бойовиками ЦАХАЛ міста Ґаза оприлюднило турецьке видання Anadolu Ajansı. З'ясувалося, що окупанти змушують палестинців під загрозою кривавої екзекуції виїжджати на Південь до кордону з Єґиптом.

Станом на цю мить сіоністський режим під проводом путінського приятеля Біньяміна Нетаньягу виселяє з міст Ґаза і Хан-Юніс усіх мешканців, дозволяючи брати «лише вкрай необхідні речі». Прикметно, що чоловіків відразу ж затримують і відряджають до фільтраційних таборів із метою з'ясування участі у діяльності угруповання ХАМАС.

Водночас за минулі 24 години ізраїльська окупаційна армія завдала низки ракетних ударів по десятках населених пунктів у смузі Ґази. Таким чином, зі слів міністра оборони нападу Йоава Ґаланта, «здійснюється планова евакуація цивільного населення, щоби уникнути марних жертв».

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляє, як цього тижня бойовики ЦАХАЛ публічно замордували двох палестинських підлітків. Криваве вбивство сталося напередодні в окупованому Ізраїлем місті Дженін.

Примусова евакуація: сіоністи під дулами виганяють палестинців з осель_1
Читайте також:
Кримінал
Семеро чоловіків завдали Україні збитків на 7 мільярдів гривень. Вони відновили роботу залізорудного комбінату у Василівському районі.
23 лютого, 19:14
Світ
Етноцид палестинців, влаштований режимом божевільного українофоба Сатаньягу, перевершує звірства нацистів. Бібі бере приклад із рашистів.
18 лютого, 08:42
Світ
Понад 100 днів ізраїльська воєнна машина терору та окупації перетворює сектор на знелюднену пустку. Де було життя — нині панує смерть.
02 лютого, 08:12
Світ
Не вдовольнившись смертями тисяч палестинських дітей і жінок, сіоністи перейшли до іншої тактики. Повністю вимкнули зв'язок у секторі.
19 січня, 20:05
Історія
82 роки тому Червона армія відступала на Схід під тиском Вермахту. В українській столиці чекісти готувалися здійснити масштабний підрив.
14 січня, 11:15
Війна
Як Андрій Портнов курував окупацію Криму.
08 січня, 10:19