Принципи Зеленського: берегти власність російських олігархів на тлі геноциду українців

ПОЛІТИКА
08.08.2022, 18:45
Принципи Зеленського: берегти власність російських олігархів на тлі геноциду українців
Фото: Фокус

Російський бізнес в Україні почувається безпечніше, ніж в Європейському союзі чи США, але влада свідомо замовчує це.

Таку думку в інтерв'ю виданню "Радіо НВ" висловив відомий вітчизняний політолог Микола Давидюк, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Він стверджує, що на тлі широкомасштабної війни після російського вторгнення 24 лютого Офіс Президента України став на рейки автократичності й вибірковості.

«Тут показовою є справа з Геннадієм Корбаном. Попри його рейдерське минуле на сьогодні він є корисним для України. Тому забирати на кордоні паспорт, при чому на камери, це ганьба. Але цим скандали навколо влади, на жаль, не обмежуються. Зеленський має не вимагати від Заходу санкцій, а показувати приклад. Він мусить заарештувати майно російських олігархів в Україні. Бо виходить так, що дніпропетровський клан наразі бореться проти криворізького, а хто ж у нас бореться проти російських олігархів, чий бізнес не постраждав від війни? Логічно ж? Цілком.

Ми кажемо: Європо, заарештуй активи російського уряду, Центробанку РФ, російських олігархів! А Європа нам відповідає – а ви самі хоч чиїсь активи заарештували, скільки мільярдів конфіскованих в олігархів доларів поклали у бюджет України? Натомість українці бачать наступне: російські олігархи сидять тут "у шоколаді", роздаючи нам поради з Дубаю чи Лондона, як нам слід воювати та присилають "культурних діячів", і при всьому цьому їхній бізнес захищений. Росіяни повинні віддати Україні те, що вони мають – хтось банк, хтось мобільного оператора, а хтось заводи. А влада взяла і забула про російських олігархів, які досі визискують з нашого народу. Зрозумійте, найтихіша гавань для російського капіталу – це Україна, бо ми своїми головами захищаємо їх (торгові центри, пивзаводи тощо) від їхніх ракет», – зазначив  Микола Давидюк.

Між тим, "Останній Бастіон" вкотре нагадує читачам, що жодні активи російських олігархів в Україні станом на 8 серпня 2022 року не конфісковані, адже Зе-влада торгується з агресором коштом наших життів.

Читайте також:
Блоги
Одна з ознак цивілізації – відношення до договору. Володимир Зеленський відверто ігнорує цю усталену норму.
03 вересня, 21:39
Виміри
На Полтавщині слуги Зеленського будують лінію захисту.
25 серпня, 18:05
Політика
Напередодні великої війни йому ввижалися травневі шашлики... Може досить щось вживати?
06 серпня, 07:25
Політика
Уряд, де етнічні українці майже не представлені, не може бути своїм. Він не відображає національних інтересів і прагнень нашого народу.
30 липня, 17:23
Політика
За словами чиновників НАТО, реакція найвеличнішого лідора Всесвіту спричинила суперечку щодо згадки про запрошення
14 липня, 08:18
Блоги
Наділення Зе-командою самої себе невластивими повноваженнями та бажання узурпувати владу дуже шкодить і Україні, і НАТО, і ЄС.
11 липня, 19:32