Пристрасті imbecility

Опінії
16 січня, 09:01
Пристрасті imbecility

До конвульсій надій, перспектив, України...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

На якому рубежі вусмерть наполоханій статтями ККУ людині слід зупинитися і подумати про зречення від критичного світогляду, яким вона послуговувалася від випускного вечора у середній школі до самісіньких похилих горизонтів?

Бо слово-друге і тебе, правдолюбця, звинуватять у підготовці антидержавного заколоту, замаху на життя балаболки з «Кварталу-95», позбавленні Кривого Рогу статусу вселенської пуповини «откуда єсьм» пішли всі рейси до Шарм-еш-Шейху, обрáзі честі і гідності «дівчинки в халаті з диктофоном». І невідомо, за яким звинуваченням засвітить тобі довічне, принаймні – до 2024 року!

От скажіть, шановні, де та межа, за якою зліплену, ніби з гівна кулю, ляльку треба шанобливо іменувати лідером нації, інстанцією, керманичем, гетьманом, президентом? Вкотре запитуємося, які ще нам треба факти, щоб послати на фік оце задзеркалля?!

Дурість (imbecility – англ.), демоверсія

Коли під час карантину двері магазину «Аврора», по вул. Соборності, 78, де все по «п’ять», спеціалізованого «Простору» (Соборності, 74), ще більше спеціалізованої «Єви» (за тією ж адресою) гостинно і мало не цілодобово відкриті для усіх, хто не встиг запастися шкарпетками, електролампочками, тремпелями для одягу і відрами на найближчі п’ять-десять років, а поряд – в супермаркеті АТБ (вул. Соборності, 72) відділ тих же супутніх товарів запавутинений стрічкою «НЕ ЛІЗЬ, УБ'Є», і заскочений несподіваним приступом непрогнозованої ерекції громадянин не може придбати собі жаданий презерватив, це що – локдаун?

Бо якщо громадянин рвоне від АТБ до «Аврори» у пошуках спасительного засобу, за сто метрів дистанції несподіваний потяг може накивати йому п'ятами. Цікаво, чи прийме суд позов зненацька делібідованого громадянина проти держави України?

Дурість (imbecility – англ.), v 2.0

Агов, люди, поділіться своїми враженнями від споглядання отієї вгодованої пики на світлинах з-під підйомника на гірськолижній трасі Буковеля.

Ось наш варіант. Щасливе полегшення аж скапувало з парсуни нелоха, що нарешті забіг у гори й полонини від тристоронньої контактної групи, КПВВ у Золотому, Юльки в затрапезному халаті і необхідності рвати на собі спіднє за кожного з 40 мільйонів колег-президентів. Обридло ховати очі від Сірка, леліючи надію ще раз всотати цілющу снагу євхаристії з очей вождя і вчителя. Буде він нами тричі проклятий, Недопалок.

Не нам же лише здалося, що усім своїм виглядом увесь із себе Шумахер, припонтований малорос-слаломіст продемонстрував глибоку внутрішню і безмежну зневагу як до українського, чужого йому народу, так і до шмигалевих карантинних обмежень! Як же воно, колись 73-відсоткове непорозуміння, пишалося-скалилося-красувалося без маски, облапуючи щасливих до непритомності дівуль!

Плюючись на репортажну парсуну з Буковеля, очікували, коли цей віртуоз штани спустить та зіграє щось на цимбалах…

І чим же завинив малий фопівець з палатки №№ NN речового ринку по Європейській у Полтаві перед «колегою» з Епіцентру? Першого, котрий, не щадячи живота свого, майже два роки топив за зелену цвіль, прикрили до 24. Мало топив?

Прикрити другу – епіцентричну Герегу, теж підприємливу, але в рази ближчу – у imbecility не стачило чи то духу, чи то лібідо. Тільки й того, що на касі треба оформити своє придбання як здійснене через інтернет-замовлення.

Дурість (imbecility – англ.), v 3.0

Погодьмось, колеги, не дарма народна мудрість отут, на слов'янських теренах і далі на схід у нетрі мокшанського світу, усе, що стосується асфальтно-бетонного покриття, бітуму, тротуарної плитки, щебеню, піску і суглинку, взагалі – доріг, трас, автобанів і манівців, пов'язує з ідіотизмом. Хіба що до дурнів і доріг доточує сьогодні місцеву специфічну категорію «лісорубів корабельних сосен».

Дорожньо-транспортну тему зачіпаємо поза оскоминним «Великим Бу/Кра/дівництвом», де сюр побив усі мислимі рекорди. Присікуємося до громадського транспорту, яким пересувається таки більшість дурнів, подекуди, направду, й реставрованими дорогами. Та оголосіть ви себе тричі чемпіонами Чумацького Шляху з боротьби проти ковіду, але працюючий метрополітен і набиті веселими колядниками маршрутки зведуть нанівець усі ваші реляції!

Про локдаун на німецьких, швейцарських, ізраїльських шляхах сполучення, де локдаун не є інтелектуальним, а жорстким, безапеляційно примусовим, ефективним, погугліть самотужки.

Ще ви несподівано відкриєте для себе, що Молдова з новоспеченою Маєю Санду (жіночка змушена була позавчора робити вигляд, що навпроти сидить колега! Співчуваємо) не має жодного стосунку до анекдотичного великоросійського шовінізму з «молдаванином і чукчею».

Молдавани будуть безкоштовно вакциновані Pfizer'ом, 200 000 доз якого завезуть до країни вже днями.  

Коли надійде до України 55-відсотково неефективний китайський мотлох, не відає ні Степанов, ні Шмигаль. Про диво в мундирі Наполеона взагалі не йдеться: воно хоч у чомусь – у темі?

Як наввипередки брехали наші міннездорові очільники, китайська Sinovac Biotech має поставити до України 1 млн 913 доз вакцин вже у лютому.

Сховайте передпліччя, нелохи!

Бо ця, до всього ще й сумнівна та дорога через мародерську прокладку Богатирьової, оборудка стане можливою лише після офіційної обов'язкової реєстрації вакцини в одній з країн з сильною регуляторною політикою – ЄС, США, Канаді, Швейцарії, Австралії. Це вони свої Pfizer'и поміняють на китайський Sinovac Biotech?

Міністр Максим Степанов запевняє, що найближчим часом Україна укладе контракти на поставку вакцин з «іншими виробниками», окрім Sinovac Biotech. Проте деталі цих перемовин невідомі. В цій бідолашній країні відомо інше – язик точно без кісток.

Дурість (imbecility – англ.), v 4.0 pro

А оце вже вищий пілотаж – те, що вони творять з тарифами на комуналку!

Сусід через дві хати від бензоколонки, відомий на Кобищанах більше як Віталька Чебурек, чию мову людською передати неможливо, у притаманній йому емоційно-аналітичній манері повідомив кутку, куди він засуне «ш-ш-шмігальові платьожки». Вальку Піцу, колишню завотдєлом тутешнього райунівермагу, а наразі його приходящу співмешканку, ледве відвалували! Гиготала – аж тіпало бідолашну: певно, уявила пози свого Чебурека з Шмигалем і платьожкою.

Сміх-сміхом, але маніпуляції несповна чиновників нагадують ігри мавп з горіхами. Пам'ятаєте здивованого орангутана, котрий, легко засунувши кінцівку до банки з кеш’ю, не може витягти стиснуту в кулак кінцівку з горіхом назад? Навіть перманентно нетверезий Віталька Чебурек знає, на який ханаток треба було удвічі підняти тарифи, щоб знизити їх після наради в Нелоха на «30 відсотків»!

І ми з ним згодні: вкляклими перед прогнозованими морозами просторами котиться осанна Нелохові – який же справедливий цар, отак слуг своїх приструнив! Який же Герой Народний! Будемо з Хлопчишем-Кибальчишем в теплі і багаті, не вийшло нічого у клятого Порошенка.

Щоправда, і тут зашквар. Бо за грудень і січень «платьожки від Шмигаля» засунуті таки нам з Віталькою Чебуреком і його Піцею.

Про 30 відсотків відкату не йдеться: 7,22 грн за куб газу мінус 6,99 грн за той же куб – це 23 коп. і 3,2 відсотки вдесятеро менше за розпіарену благодійність. Та й діятиме подачка до «закінчення опалювального сезону».

А куди засунули ринок, який почав було з такими потугами налагоджуватися? МВФ заціпенів від підступності зеленої цвілі.

Посполитому кобищанцю залишається сподіватися, що на фінальну версію imbecility з Васьком Голобородьком у головній ролі, в якій він,  нарешті, чи то втопиться в Тарапуньці, чи то вб'ють його вдячні виборці, чекати недовго.

Читайте також:
Або про совкову ностальгію за «ми обираєм, нас обирають».
07 квітня, 11:26
Гляньмо на сьогоднішній політичний манеж. А там Пінчук, Фрідман, Фіала, Єрмак і Рудик, яким підспівує "ветеран" "не твоєї війни" Вакарчук.
31 березня, 09:12
Або про безплатне пиво тільки для членів профспілок.
30 березня, 12:26
Авжеж, записний зебобик не визнає, що донедавна «естети у спідньому» контактували з владою лише на корпоративах.
22 березня, 12:16
Володимиру Зеленському не по зубах вітчизняні олігархи та системна корупція, навіть Джозеф Байден тут безсилий.
04 березня, 08:48
"Криворізький Гамлет" може самостійно виконати й перевиконати план із розвалу України, а один грузин тоді лишиться без улюбленої роботи.
02 березня, 14:00