Привіт “залізному щуру”: Американці розгорнуть в Чорному морі новітні крилаті ракети

СВІТ
18 березня, 14:34
Привіт “залізному щуру”: Американці розгорнуть в Чорному морі новітні крилаті ракети
Фото: Фейсбук

Дальність ураження Tomahawk Block V до 5500 кілометрів.

США планують розмістити в Чорному морі свої кораблі з новітніми крилатими ракетами Tomahawk Block V.

При цьому, як повідомляють ЗМІ, американці мають намір забезпечити постійне чергування своїх бойових кораблів у водах Чорного моря з розташованими на озброєнні крилатими ракетами Tomahawk Block V.

Відповідно до інформації, для безперервного патрулювання вод Чорного моря кораблі будуть постійно змінювати один одного, щоб не порушувати конвенцію Монтре.

Російські джерела повідомляють, що кораблі, озброєні ракетами Tomahawk Block V морського базування, на початкових етапах бойового патрулювання будуть спрямовані в Східне Середземномор'я і Чорне море для стримування Росії, а також в Тихий океан для стримування Китаю.

Нагадаємо, що раніше США оголосили про початок розгортання в Європі БРСД, здатних завдати удару по Росії.

Після багаторічного невиконання Росією договору про ракети середньої дальності, США, нарешті, відмовилися від подальших спроб умовити Москву виконувати взяті на себе зобов'язання і зробили кроки, які більш зрозумілих для Кремля, ніж якісь договори.

З виходом з Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності, Пентагон оголосив про те, що приступає до планового розгортання балістичних ракет середньої дальності на території Європи.

При дальності ураження до 5500 кілометрів, розгорнуті в Європі БРСД можуть дістати територію Росії.

За оцінками фахівців, розгортання БРСД, скоріш за все, буде відбуватися на території Польщі або Румунії, на відстані середньої дальності. Оскільки при великих дистанціях до російських кордонів, ракети можуть виявитися малоефективними, а на ближніх - ризикують бути знищеними прямим ударом.
 
Відділ моніторингу Останнього Бастіону.
 

Читайте також:
Всі заарештовані раніше воювали проти України в складі російських банд на сході країни.
23 квітня, 21:16
Головними загрозами для державної стабільності та національної безпеки Фінляндії є діяльність шпигунів РФ і КНР у кіберпросторі.
07 квітня, 12:13
Путінська маріонетка Олександр Лукашенко взявся безпідставно залякувати своїх сусідів воєнною технікою, готується можлива провокація.
23 березня, 13:43
"Оточений зусібіч" країнами-членами НАТО, путінський режим взявся нарощувати свою військову присутність в Арктичному регіоні.
10 березня, 13:46
Посол Ізраїлю вимагає (!) скасувати перейменування тернопільського стадіону на честь Шухевича.
09 березня, 21:00