Процес децентралізації на Полтавщині добігає завершення. Охоплено понад 95% території області (відео)

ПОЛТАВА
12.08.2019, 12:17

За даними обласного департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій з метою 100% покриття території області об’єднаними територіальними громадами розроблено новий Перспективний План, який схвалено на пленарному засіданні двадцять третьої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

Нещодавно його було підтверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України. Відповідно до нього планується сформувати 71 ОТГ.

Охоплення громадами області складе 95,3%.

В області активізувався процес проведення місцевими радами громадських обговорень щодо подальшого об’єднання зі створеними чи запланованими до створення у Перспективному плані громадами.

Зважаючи на формування нових ОТГ на Полтавщині, приєднання місцевих рад до ОТГ, Департаментом в межах норм чинного законодавства продовжується робота, спрямована на узагальнення та підготовку документів для внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Полтавської області.

Їх мають затвердити на черговому засіданні сесії Полтавської обласної ради, яке попередньо заплановане на початок осені. 

Читайте також:
21 лютого полтавці завітали на незвичайну екскурсію з елементами театралізації до Краєзнавчого музею.
13:05
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
вчора, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
вчора, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
вчора, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14