Продукція «Huawei» небезпечна для використання, – уряд США

ЕКОНОМІКА
07 вересня, 21:59
Продукція «Huawei» небезпечна для використання, – уряд США
Фото: Financial Times

Білий дім шукає детальні дані щодо передового флагманського смартфона від китайської корпорації "Huawei", відомої за шпигунську діяльність.

Про це повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на журналістське розслідування впливового міжнародного видання "Financial Times".

З'ясувалося, що американські чиновники готують перевірку мікросхем, які використовуються у смартфоні під назвою "Huawei Mate 60 Pro" і можуть бути виготовлені не у КНР.

Наші західні колеги-журналісти наголошують, в уряді США назвали новинку «важливою віхою для китайської технологічної групи» через 4 роки після того, як торгові обмеження, накладені Вашинґтоном, підірвали бізнес телефонів бренду "Huawei".

Попри те, що корпорація, яка опосередковано належить керівництву Комуністичної партії Китаю, відмовилася розкрити деталі своїх постачальників для всієї серії "Mate Pro", демонтаж одного зі смартфонів довів: пристрій містив 7-нанометровий процесор, виготовлений "Semiconductor Manufacturing International Corp".

«7-нм напівпровідники SMIC – це мінімум, необхідний для швидкої обробки даних у смартфонах і центрах обробки даних, і вони все ще відстають від 4-нм чіпів, які використовуються у поточній лінійці "Apple iPhone 14". Тобто, "Huawei" використовує західні технології, тоді як власнекитайські є небезпечними, на чому неодноразово наголошували в адміністрації президента Джозефа Байдена.

Багато хто очікує, що корпорація "Apple" оголосить про використання 3-нм мікросхеми, виготовленої тайванською компанією "TSMC", у моделях "iPhone 15", які будуть представлені наступного тижня. Однак виробництво 7-нм напівпровідників SMIC уже частково поставить під питання ефективність обмежень США у галузі мікросхем. Особливо, якщо вони можуть виробляти мікросхеми у великих обсягах або за розумною ціною», – пояснюють у виданні "Financial Times".

Як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", найбільший у світі виробник мікросхем корпорація "TSMC" цьогоріч відкриє свій перший в Європі завод, який розташований у Дрездені.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Дивно, коли Ілон Маск намагається нас обмежити у використанні терміналів Starlink
21 вересня, 14:55
Життя
В Україні може з'явитися тестовий стільниковий зв'язок п'ятого покоління (5G).
19 вересня, 15:55
Війна
РЕБ ворога може його придушити повністю, але дрон все одно буде летіти своєю запрограмованою траєкторією та повернеться автономно
17 вересня, 12:23
Життя
Цей проект був створений польським стартапом Nevomo і теоретично він здатний розігнатися до 550 км/год.
12 вересня, 09:22
Світ
Розпочалася місія «Місячний снайпер» з метою приземлення на поверхню Місяця з високою точністю.
11 вересня, 19:09
Життя
Розміщення телескопів на Місяці — ідея не нова.
11 вересня, 17:31