Продукція «Huawei» небезпечна для використання, – уряд США

ЕКОНОМІКА
07.09.2023, 21:59
Продукція «Huawei» небезпечна для використання, – уряд США
Фото: Financial Times

Білий дім шукає детальні дані щодо передового флагманського смартфона від китайської корпорації "Huawei", відомої за шпигунську діяльність.

Про це повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на журналістське розслідування впливового міжнародного видання "Financial Times".

З'ясувалося, що американські чиновники готують перевірку мікросхем, які використовуються у смартфоні під назвою "Huawei Mate 60 Pro" і можуть бути виготовлені не у КНР.

Наші західні колеги-журналісти наголошують, в уряді США назвали новинку «важливою віхою для китайської технологічної групи» через 4 роки після того, як торгові обмеження, накладені Вашинґтоном, підірвали бізнес телефонів бренду "Huawei".

Попри те, що корпорація, яка опосередковано належить керівництву Комуністичної партії Китаю, відмовилася розкрити деталі своїх постачальників для всієї серії "Mate Pro", демонтаж одного зі смартфонів довів: пристрій містив 7-нанометровий процесор, виготовлений "Semiconductor Manufacturing International Corp".

«7-нм напівпровідники SMIC – це мінімум, необхідний для швидкої обробки даних у смартфонах і центрах обробки даних, і вони все ще відстають від 4-нм чіпів, які використовуються у поточній лінійці "Apple iPhone 14". Тобто, "Huawei" використовує західні технології, тоді як власнекитайські є небезпечними, на чому неодноразово наголошували в адміністрації президента Джозефа Байдена.

Багато хто очікує, що корпорація "Apple" оголосить про використання 3-нм мікросхеми, виготовленої тайванською компанією "TSMC", у моделях "iPhone 15", які будуть представлені наступного тижня. Однак виробництво 7-нм напівпровідників SMIC уже частково поставить під питання ефективність обмежень США у галузі мікросхем. Особливо, якщо вони можуть виробляти мікросхеми у великих обсягах або за розумною ціною», – пояснюють у виданні "Financial Times".

Як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", найбільший у світі виробник мікросхем корпорація "TSMC" цьогоріч відкриє свій перший в Європі завод, який розташований у Дрездені.

Читайте також:
Життя
Наступна ера квантових технологій залежатиме від точного транспортування квантової інформації, підкреслюють учені.
11 травня, 16:40
Світ
Імплантат вийшов з ладу після того, як з мозку було вилучено кілька ниток, що реєструють нейронну активність
10 травня, 09:27
Життя
Цей робот може розвивати швидкість до 10 метрів за секунду і переносити вантажі до 10 кілограмів.
30 квітня, 15:30
Економіка
Розпропагована китайцями технологічна новинка виявилася «мильною бульбашкою». Товар опиниться у споживачів не раніше наступного літа.
17 квітня, 06:00
Світ
Хоча виконання було не ідеальним, робот зміг утриматися на ногах.
22 березня, 18:05
Світ
Їх планують показати на заході Expo-2025, який відбудеться наступного року у Осаці (Японія).
08 березня, 18:25