Прокитайський президент Бразилії насаджує путінізм

СВІТ
10 травня, 12:31
Прокитайський президент Бразилії насаджує путінізм
Фото: Останній Бастіон

У той час, поки найбільша за розмірами країна Південної Америки йде під воду, влада переслідує опозицію. Ліві сили націлені на узурпацію.

Такі недавні відомості виклав член Національного Конґресу Едуарду Болсонару. Разом зі своїм батьком, експрезидентом Жаїром Болсонару, правоконсервативний політик уже понад рік зазнає переслідування від уряду Луїза Інасіу Лули да Силви.

Зі слів народного обранця, мета влади на чолі із президентом-соціалістом полягає у знищенні всіх прав і свобод під гаслами «боротьби із неофашистською та крайньоправою загрозою». Саме тому першочерговим заходом Лула да Силва визначив репресії проти родини Болсонару і її прихильників.

«Цілком ручний голова Верховного суду Бразилії Алешандрі ди Морайш не тільки виписує ордери на мене, батька і братів, а й санкціонував масове блокування сторінок наших політичних соратників у соціальних мережах. Уряду не подобається, що ми говоримо правду. Маючи підтримку Джозефа Байдена, адміністрація Лули зреклася демократичних принципів і взялася випалювати інакодумство», — заявив Едуарду Болсонару.

Після зміни голови держави у федеративній республіці Бразилії «натхненник ліволібералів у всьому світі» влаштував переслідування та цькування всіх правих політиків і громадських діячів. До незгодних із політикою Лули да Силви застосовують совєцькі практики репресій.

А проте, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, як на додачу до вищевикладеного бразильський режим вирішив експропріювати соціальну мережу Ілона Маска. За всіх часів у всьому світі адепти лівих ідеологій займалися привласненням чужого майна.

Читайте також:
Війна
Вітчизняне військо перемелюють у московських кривавих жорнах. Генерали у високих кабінетах вішають собі медалі на тлі втрати позицій.
26 червня, 07:18
Опінії
У нашій поразці будемо винні лише ми. Завдяки партнерам у нас є шанс її уникнути хоча б частково.
13 квітня, 07:39
Політика
Балтійське турнé «найвеличнішого лідора» поступово дає свої плоди. Тільки не такі, на які розраховували в Офісі Президента на Банковій.
15 січня, 06:00
Економіка
Через перебування при владі слуг олігархів, Україна прямує на зустріч бетонній стіні. Швидкість максимальна, «гірше точно не буде»...
31.12.2023, 08:48
Позиція
Полтавський апеляційний суд переглядав резонансний вирок Зіньківського районного суду.
06.11.2023, 16:05
Політика
Перед приїздом Президента України до США іноземні журналісти розворушили кубло крадіїв на Банковій.
19.09.2023, 18:13