Прокремлівські сили Вірменії намагаються скинути Пашиняна

СВІТ
01 травня, 21:44
Прокремлівські сили Вірменії намагаються скинути Пашиняна
Фото: Civic.am

У середмісті Єревану протестувальники зводять барикади, вимагаючи від вірменського прем'єр-міністра Ніколи Пашиняна подати у відставку.

Такі відомості з епіцентру бурхливих подій оприлюднило місцеве видання "Ազատ Ազատություն", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що головними вигодонабувачами масових вуличних заворушень є представники так званого "карабаського угруповання" на чолі з експрезидентом Вірменії Робертом Кочаряном.

Як вдалося з'ясувати, протест розпочався у неділю вранці з традиційного першотравневого маршу, а вже ввечері переріс у сутички з правоохоронцями, спорудженням барикад зі сміттєвих баків і наметового містечка у центрі Єревану.

Виступаючи перед присутніми, один із лідерів опозиції та ексочільник Служби національної безпеки Вірменії Артур Ванецьян заявив наступне:

«Наш мітинг став початком реінкарнації вірменської нації. Ми обіцяємо нашим загиблим у війнах, що досягнемо мети. Ми вимагаємо відставки Пашиняна і возз'єднання з Карабахом. Це наша земля! Ми не визнаємо і ніколи не визнаємо азербайджанський суверенітет над усією територією Карабаху».

Натомість сам Нікол Пашинян назвав протестувальників – "маріонетками" у руках його політичних опонентів, "які хочуть принести війну та руїну" на землі Вірменії.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати про те, що влада Азербайджану готова визволяти решту окупованого вірменами Карабаху.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Переобрання президентом Касима-Жомарта Токаєва не віщує нічого доброго ні казахам, ні їхнім сусідам. Кремль уже готується до нападу.
27 листопада, 17:00
Опінії
Кишиневу не бути самостійним гравцем на світовій арені, у разі, якщо кремлівське лобі буде і надалі задавати тон суспільної дискусії.
07 жовтня, 08:09
Опінії
Такою вона стала після того, як путінський план захопити Київ "за 3 дні" провалився. А іншого плану, як виявилося, у ворога і не було.
25 липня, 18:18
Світ
Федеральна служба безпеки ресурсної федерації московії взялася за підготовку терористичних дій у сусідніх з Україною європейських країнах.
23 липня, 08:42
Світ
Громадянина окупованої московитами Республіки Білорусь застрелили під час риболовлі на Дніпрі на межі з Чернігівською областю.
11 травня, 22:45
Війна
Путінський режим всіляко намагається розгорнути другий фронт проти України, особливо після невдачі з втягуванням білоруської армії.
26 квітня, 17:00