Прокремлівські сили Вірменії намагаються скинути Пашиняна

СВІТ
01.05.2022, 21:44
Прокремлівські сили Вірменії намагаються скинути Пашиняна
Фото: Civic.am

У середмісті Єревану протестувальники зводять барикади, вимагаючи від вірменського прем'єр-міністра Ніколи Пашиняна подати у відставку.

Такі відомості з епіцентру бурхливих подій оприлюднило місцеве видання "Ազատ Ազատություն", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що головними вигодонабувачами масових вуличних заворушень є представники так званого "карабаського угруповання" на чолі з експрезидентом Вірменії Робертом Кочаряном.

Як вдалося з'ясувати, протест розпочався у неділю вранці з традиційного першотравневого маршу, а вже ввечері переріс у сутички з правоохоронцями, спорудженням барикад зі сміттєвих баків і наметового містечка у центрі Єревану.

Виступаючи перед присутніми, один із лідерів опозиції та ексочільник Служби національної безпеки Вірменії Артур Ванецьян заявив наступне:

«Наш мітинг став початком реінкарнації вірменської нації. Ми обіцяємо нашим загиблим у війнах, що досягнемо мети. Ми вимагаємо відставки Пашиняна і возз'єднання з Карабахом. Це наша земля! Ми не визнаємо і ніколи не визнаємо азербайджанський суверенітет над усією територією Карабаху».

Натомість сам Нікол Пашинян назвав протестувальників – "маріонетками" у руках його політичних опонентів, "які хочуть принести війну та руїну" на землі Вірменії.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати про те, що влада Азербайджану готова визволяти решту окупованого вірменами Карабаху.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
З Тирасполя та Москви навмисно ширять панічні заклики, пророкуючи приєднання бунтівного молдовського регіону до РФ. Криза відверто штучна.
25 лютого, 15:48
Опінії
Поляки так і не зрозуміли важливість України для існування Польщі. Якщо наша держава зникне, їхня згодом не проіснує і трьох місяців...
13 лютого, 20:31
Опінії
Шакали з європейського осередку путінінтерна знову висувають територіальні претензії Україні. Популістам сниться наша Срібна земля...
30 січня, 13:19
Світ
Литва вручила Білорусі ноту через порушення кордону озброєними прикордонниками.
23 січня, 18:07
Світ
Ресурсній федерації московії важливо на тлі президентських виборів у сусідній країні спровокувати конфлікт. У хід ідуть різні методи.
21 січня, 16:20
Опінії
Китайська маріонетка у Пхеньяні знову грозить війною південним сусідам. Очевидно, Кім Чен Ину важливо підтримувати войовниче реномé.
09 січня, 07:00