Промоутер Олександра Усика прокоментував чутки про завершення професійної кар'єри українцем

СПОРТ
01 червня, 07:04
Промоутер Олександра Усика прокоментував чутки про завершення професійної кар'єри українцем

Олександр Усик не збирається завершувати професійну кар'єру і жодного разу не говорив про своє бажання повісити рукавички на цвях.

Про це повідомив промоутер українського боксера Олександр Красюк і розповів, чому для реваншу між українським абсолютним чемпіоном і Тайсоном Ф'юрі обрали саме кінець грудня 

За словами Красюка, саме цю дату, 21 грудня,  з самого початку розглядали організатори, а дата в жовтні була лише робочою.

«Це дата, яку ми розглядали, і це дата, яку ми підтвердили Його Величності. Ми дали слово, що це відбудеться 21 грудня. Планується, що це відбудеться 21 грудня, але, маючи справу з нашим супротивником, ніколи не знаєш, як усе складеться. Чому не в жовтні? Це була робоча дата, яку ми розглядали як один із можливих днів для проведення заходу», – пояснив промоутер. у коментарі Boxing Social.

Красюк зауважив, що у початковій угоді було обмеження за часом до кінця року, тож це цілком їй відповідає. «У нас ніколи не було жодних розмов про те, що Усик йде з боксу. Можливо, були чутки, можливо, хтось ще висловлював свої думки, але ми ніколи це не обговорювали. Це питання не є для нас проблемою. Це завжди рішення бійця. Коли він відчуває, що йому нічого доводити, коли він відчуває, що не хоче прокидатися о п'ятій ранку і проводити три тренування за день, якщо йому це набридло, то, можливо, йому пора повісити рукавички», -  сказав Красюк. 

Читайте також:
Спорт
Гвоздик зумів піднятися з другого на перше місце у рейтингу WBC, випередивши британця Джошуа Буатсі.
15 липня, 10:09
Спорт
Британець зазначив, що Олександр Усик не відмовився добровільно від свого титулу, а його змусили це зробити.
04 липня, 15:25
Спорт
Усик відмовився від пояса IBF у надважкій вазі
26 червня, 10:00
Спорт
У мережі з'явилося відео, на якому охорона бару виводить боксера із закладу
11 червня, 10:02
Новини
Легендарний боксер вийде на ринг восени.
08 червня, 09:42
Спорт
Поєдинок було заплановано на 20 липня.
01 червня, 15:08