Пропагандист із «Russia Today» замовив спалення Корану

СВІТ
24 січня, 16:18
Пропагандист із «Russia Today» замовив спалення Корану
Фото: Twitter

Роздмухування конфліктів на міжнаціональному та міжконфесійному ґрунті завжди було одним із методів Кремля у гібридній війні проти Заходу.

Красномовним свідченням цього є нещодавня акція зі спалення данським праворадикалом Расмусом Палуданом копії Корану перед будівлею посольства Туреччини у Стокгольмі.

Як вдалося з'ясувати, публічне знищення священної для сотень мільйонів мусульман книги замовив і оплатив штатний працівник рупора російської пропаганди "Russia Today".

Пропагандист із «Russia Today» замовив спалення Корану_1

Самозваний кореспондент на ім'я Чанґ Йоганнес Фрік власноруч сплатив електронне мито за клопотання на дозвіл провести огидну демонстрацію перед турецьким дипломатичним представництвом у шведській столиці.

Спалення Корану відбулося напередодні запланованого візиту міністра оборони Туреччини Гулусі Акара до скандинавського королівства з метою обговорення двосторонніх проблем, що перешкоджають вступу Швеції до Північноатлантичного альянсу.

Внаслідок скандальної дії данського праворадикала у середмісті Стокгольма, – високий візит, природно, було скасовано; у Москві радісно потирають руки від успішно спланованої та організованої провокації.

Показово, що саме кореспонденти та телекамери рупора "Russia Today" першими написали та відзняли відео з Расмусом Палуданом, а потім через ботоферму у соціальних мережах розповсюдили його Інтернетом із відповідними закликами вчиняти подібне по всій Європі.

Звертаємо увагу та закликаємо представників західних і вітчизняних ЗМІ уникати подібних "резонансних" подій, які Кремль завжди використовує у власних цілях із метою дискредитації й стравлювання народів на релігійному чи етнічному ґрунті.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що нині інформаційний фронт – це не лише оперативні новини та військово-політична аналітика для своїх.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Британія приховувала деталі нападу, щоб "уникнути непотрібної ескалації".
14 вересня, 13:31
Світ
На польсько-білоруському кордоні сталась "небезпечна ситуація". Там військові Білорусі почали кидати каміння у бік польських прикордонників.
29 серпня, 07:05
Світ
Eurofighter Typhoon спостерігали за бомбардувальниками Ту-142, коли вони проходили «в межах північної зони повітряного патрулювання НАТО»
23 серпня, 10:35
Світ
Чергову акцію з осквернення Корану провів у Гаазі ватажок пов'язаного з московією антиісламського руху «Пегіда».
21 серпня, 13:47
Світ
Данія, Британія та США перехопили російські бомбардувальники
15 серпня, 07:45
Світ
Військовим вдалося утримати безпілотник у повітрі та повернути на домашню базу.
26 липня, 06:42