Пропагандист із «Russia Today» замовив спалення Корану

СВІТ
24 січня, 16:18
Пропагандист із «Russia Today» замовив спалення Корану
Фото: Twitter

Роздмухування конфліктів на міжнаціональному та міжконфесійному ґрунті завжди було одним із методів Кремля у гібридній війні проти Заходу.

Красномовним свідченням цього є нещодавня акція зі спалення данським праворадикалом Расмусом Палуданом копії Корану перед будівлею посольства Туреччини у Стокгольмі.

Як вдалося з'ясувати, публічне знищення священної для сотень мільйонів мусульман книги замовив і оплатив штатний працівник рупора російської пропаганди "Russia Today".

Пропагандист із «Russia Today» замовив спалення Корану_1

Самозваний кореспондент на ім'я Чанґ Йоганнес Фрік власноруч сплатив електронне мито за клопотання на дозвіл провести огидну демонстрацію перед турецьким дипломатичним представництвом у шведській столиці.

Спалення Корану відбулося напередодні запланованого візиту міністра оборони Туреччини Гулусі Акара до скандинавського королівства з метою обговорення двосторонніх проблем, що перешкоджають вступу Швеції до Північноатлантичного альянсу.

Внаслідок скандальної дії данського праворадикала у середмісті Стокгольма, – високий візит, природно, було скасовано; у Москві радісно потирають руки від успішно спланованої та організованої провокації.

Показово, що саме кореспонденти та телекамери рупора "Russia Today" першими написали та відзняли відео з Расмусом Палуданом, а потім через ботоферму у соціальних мережах розповсюдили його Інтернетом із відповідними закликами вчиняти подібне по всій Європі.

Звертаємо увагу та закликаємо представників західних і вітчизняних ЗМІ уникати подібних "резонансних" подій, які Кремль завжди використовує у власних цілях із метою дискредитації й стравлювання народів на релігійному чи етнічному ґрунті.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що нині інформаційний фронт – це не лише оперативні новини та військово-політична аналітика для своїх.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Світ
Переобрання президентом Касима-Жомарта Токаєва не віщує нічого доброго ні казахам, ні їхнім сусідам. Кремль уже готується до нападу.
27.11.2022, 17:00
Опінії
Кишиневу не бути самостійним гравцем на світовій арені, у разі, якщо кремлівське лобі буде і надалі задавати тон суспільної дискусії.
07.10.2022, 08:09
Опінії
Такою вона стала після того, як путінський план захопити Київ "за 3 дні" провалився. А іншого плану, як виявилося, у ворога і не було.
25.07.2022, 18:18
Світ
Федеральна служба безпеки ресурсної федерації московії взялася за підготовку терористичних дій у сусідніх з Україною європейських країнах.
23.07.2022, 08:42
Світ
Громадянина окупованої московитами Республіки Білорусь застрелили під час риболовлі на Дніпрі на межі з Чернігівською областю.
11.05.2022, 22:45
Світ
У середмісті Єревану протестувальники зводять барикади, вимагаючи від вірменського прем'єр-міністра Ніколи Пашиняна подати у відставку.
01.05.2022, 21:44