Прототип нового надшвидкісного потягу показали у КНР

09 квітня, 10:18
Прототип нового надшвидкісного потягу показали у КНР
Фото: Robb Report

Потяг майбутнього, який здатний розвивати швидкість до 620 кілометрів на годину, презентували у місті Ченду.

Відповідний фотозвіт оприлюднила державна інформаційна аґенція Китайської Народної Республіки "Xinhua News".

Зазначається, що 21-метровий прототип цього залізничного транспортного засобу працює завдяки високотемпературній надпровідній потужності (англ. HTS-maglev technology), чим імітує політ уздовж намагнічених колій.

Основними розробниками технологічної інновації стали науковці з Південно-західного університету Цзяотун, що у провінції Сичуань.

«Нам було дано завдання, ми його виконали. Якщо ви хочете дізнатися, коли потяг запрацює на китайських залізницях, то я скажу, що років так за 5-10. Це справді наш амбітний проєкт, аналогів яких більше немає ніде у світі», – прокоментував подію віцепрезидент указаного вишу професор Хе Чуан.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", влада КНР взялася реалізовувати великий експеримент – буде створювати власну незалежну цифрову валюту.

Прототип нового надшвидкісного потягу показали у КНР_1
вибір редакції
Читайте також:
Натомість в Україні вітчизняний автопром, зокрема Запорізький автозавод, випускає з конвеєра копії російських корит на колесах.
13 листопада, 14:54
Тролейбус із функцією автономного ходу випробували на кременчуцьких вулицях; невдовзі він і йому подібні возитимуть пасажирів.
05 листопада, 12:57
Фанати кіновсесвіту Джорджа Лукаса із захватом спостерігають за появою Jetson One.
03 листопада, 14:31
Кременчуцькі чиновники постали перед складною проблемою: необхідно як найшвидше подвоїти чисельність водіїв комунального транспорту.
23 серпня, 11:13
Новосанжарський територіальний центр соціального обслуговування займатиметься перевезенням маломобільних громадян.
20 серпня, 13:03
Глобинська громада таки поповнилася двома шкільними автобусами вітчизняної марки "Атаман" для перевезення дітей і педаґоґів.
09 серпня, 10:54