Пустомеля Ґутерреш і хитрий лис Ердоган тримають Україну за «продажну повію»

ПОЛІТИКА
18.08.2022, 17:07
Пустомеля Ґутерреш і хитрий лис Ердоган тримають Україну за «продажну повію»
Фото: Arab News

Генеральний секретар ООН і чинний президент Туреччини бояться дратувати Кремль і визнати очевидне: РФ має бути демонтовано.

Таку думку в інтерв'ю "24 Каналу" висловив відомий вітчизняний політолог Микола Давидюк, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Він стверджує, що приїзд в Україну на розмову з Володимиром Зеленським Антоніу Ґутерреша і Реджепа Тайїпа Ердогана носить символічний та декларативний характер.

«Цим двом іноземним візитерам слід нагадати, що в ООН досі засідає держава-терорист, яка немає на це жодного права і, що Туреччина стала найбільшим хабом по обходу росією санкцій. Хіба це дипломатія? Їхня риторика – негайне замирення з агресором і поступки України на користь росії. Вони ж мають нашу країну за жінку легкої поведінки, яка погодиться на все, коли їй заплатять і допустять в Європу. Цього, звісно, не буде, бо ми нарешті вирвалися з колоніального становища й будемо повертати своє воєнним шляхом», – зазначив Микола Давидюк.

Вітчизняний політолог дорікнув Ґутеррешу й Ердогану за намагання зберегти обличчя кремлівському бункерному щуру, закликавши остаточно визначитися на чиїй вони стороні: Києва чи Москви.

Між тим, "Останній Бастіон" слушно нагадує читачам, що Владіміру Путіну доведеться знову сідати на шпагат Україна-Сирія.

Читайте також:
Світ
Туреччина залишається третім у світі імпортером нафти з росії після Індії та Китаю.
вчора, 20:05
Політика
Дональд Трамп планує обговорити з міністрами переговорний процес щодо можливого припинення війни в Ірані.
вчора, 07:06
Політика
В Європейському Союзі вважають шедевром лицемірства чергові російські погрози систематично завдавати ударів по Києву.
26 травня, 17:52
Політика
Європейський Союз розгляне можливість позбавити майбутніх держав-членів права вето протягом перших кількох років членства.
26 травня, 17:05
Війна
Від України відвернулися бенефіціари війни з Британії.
25 травня, 09:53
Політика
Сатаньяху закликав Трампа до подальшого вбивства. Богом прокляте племʼя Боговбивць.
21 травня, 18:42