Пустомеля Ґутерреш і хитрий лис Ердоган тримають Україну за «продажну повію»

ПОЛІТИКА
18 серпня, 17:07
Пустомеля Ґутерреш і хитрий лис Ердоган тримають Україну за «продажну повію»
Фото: Arab News

Генеральний секретар ООН і чинний президент Туреччини бояться дратувати Кремль і визнати очевидне: РФ має бути демонтовано.

Таку думку в інтерв'ю "24 Каналу" висловив відомий вітчизняний політолог Микола Давидюк, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Він стверджує, що приїзд в Україну на розмову з Володимиром Зеленським Антоніу Ґутерреша і Реджепа Тайїпа Ердогана носить символічний та декларативний характер.

«Цим двом іноземним візитерам слід нагадати, що в ООН досі засідає держава-терорист, яка немає на це жодного права і, що Туреччина стала найбільшим хабом по обходу росією санкцій. Хіба це дипломатія? Їхня риторика – негайне замирення з агресором і поступки України на користь росії. Вони ж мають нашу країну за жінку легкої поведінки, яка погодиться на все, коли їй заплатять і допустять в Європу. Цього, звісно, не буде, бо ми нарешті вирвалися з колоніального становища й будемо повертати своє воєнним шляхом», – зазначив Микола Давидюк.

Вітчизняний політолог дорікнув Ґутеррешу й Ердогану за намагання зберегти обличчя кремлівському бункерному щуру, закликавши остаточно визначитися на чиїй вони стороні: Києва чи Москви.

Між тим, "Останній Бастіон" слушно нагадує читачам, що Владіміру Путіну доведеться знову сідати на шпагат Україна-Сирія.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Ще один випадок залежності, здавалося б цивілізованого і назверх демократичного, Західного світу від корупційних грошей Кремля.
02 грудня, 18:12
Світ
Дарма, що поки в Генеральній асамблеї Організації об'єднаних націй і невідомо за яку конкретно суму валютних коштів...
15 листопада, 18:09
Опінії
"Трамп навалял питуну трюнделей, которых питун спокойно проглотил".
04 листопада, 15:34
Опінії
Лідерові світового розмовного жанру до справжньої політики, не кажучи про совість, як на Говерлу рачки.
04 листопада, 11:27
Світ
У підчерев'ї ресурсної федерації московії триває підкилимна гра. Тегеран і Анкара борються за право першості впливу на стратегічний регіон.
21 жовтня, 17:23