Путін бажає перемоги трампістам, аби «заморозити» війну проти України

СВІТ
06 жовтня, 19:45
Путін бажає перемоги трампістам, аби «заморозити» війну проти України
Фото: The Epoch Times

Після поразок на фронті кремлівський бункерний щур і його прихвосні визначилися з власною геополітичною короткостроковою стратегією.

Швидше за все Владімір Путін, Ніколай Патрушев і Сєргєй Шойгу мають на меті якнайшвидше припинити гарячу фазу війни й накинути Україні чергове "мінське перемир'я".

Російський диктатор через своїх західних глашатаїв (Анґела Меркель, Герхард Шрьодер, Дональд Трамп, Сильвіо Берлусконі та навіть Ілон Маск!) сподівається припинити постачання сучасних зразків для українських Збройних Сил й усталення поточної лінії фронту на вигідних для Москви умовах.

Окрема, але надважлива надія Кремля на перемогу трампістів із-поміж членів Республіканської партії до Конґресу США на проміжних виборах вже у листопаді, що, певно, сильно зіпсує подальше президентство Джозефу Байдену.

У разі, якщо це путінське бажання справдиться, існує вірогідність повернення у Білий дім і самого Дональда Фредовича, котрий планує знову балотуватися на найвищу державну посаду в Америці у листопаді 2024 року.

Станом на тепер Кремль апробовує свій сценарій на доленосних для Бразилії президентських перегонах, де у другому турі зійшлися його агенти – (поміркований путініст) правоконсерватор Жаїр Мессіаш Болсонару і (радикальний путініст) неотроцькіст Луїз Інасіу Лула да Сілва – обидва вимагають від України не чинити опір агресору й укласти мир.

Відтак, якщо трампісти матимуть у двох палатах американського парламенту більшість, вони можуть повністю припинити підтримувати Україну та почати схиляти нашу владу до угоди чи компромісів із РФ (як це днями пропонував троль-лібертаріанець Ілон Маск).

Також між двома цими тимчасовими точками планування, за задумом Кремля, має замерзнути заможна частина Європи – Німеччина, Італія та Франція, – чиї еліти замисляться над відмовою подальшого спонсорування України, понівеченої ракетно-бомбовими ударами російських окупантів.

Очевидно, що долю політичної влади в Європейському союзі та Сполучених штатах вирішать не агенти чи прихильники росії, але безпосередні виборці, котрі у більшості своїй вважають, що наш народ переможе московію і поверне окуповані землі.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що чим ближче проміжні вибори до Конґресу США, тим активніше працює кремлівське лобі всередині Республіканської та Демократичної партій.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Світ
Колективний Захід настільки зганьбився за останнє десятиліття, що дозволив путінському режиму впливати на свою внутрішню політику.
30 листопада, 17:01
Політика
Особа, яка з весни 2019 року імітує Президента України, підтримує путінського холуя з Мінську і не планує розривати дипломатичні відносини.
30 листопада, 08:37
Політика
Американський уряд переконав Польщу не надсилати нам такі потрібні для повітряної оборони винищувачі МиГ-29, бо домовився з КНР.
25 листопада, 19:23
Економіка
Бункерний щур Владімір Путін благає одного з досі не підсанкційних російських олігархів Дмітрія Мазєпіна допомогти запустити трубу.
23 листопада, 17:48
Політика
Американський уряд міг би надати Збройним Силам України достатньо зброї, щоби розгромити окупантів до зими. Проте цього не сталося.
22 листопада, 19:23
Політика
Як відомо, у тілі російського ліберала ховається імперський шовініст, але найнебезпечніші з них ті, хто паразитує на темі корінних народів.
20 листопада, 17:00