Путін боїться масштабного переозброєння України за стандартами НАТО

Опінії
15 травня, 18:12
Путін боїться масштабного переозброєння України за стандартами НАТО
Фото: Facebook

Зустрілися якось Віктор Орбан і американський сенатор Ренд Пол у церкві московського патріархату... Вони обрали сторону зла!

інвестиційний банкір

Останнім часом активізувалися друзі Владіміра Путіна, рятуючи його від остаточного провалля. Схоже на останній і рішучий бій.

Орбан, сенатор в США і московський патріархат майже одночасно створюють останню лінію оборони Путіна, показуючи, що для нього критично важливо. Орбан продовжує впиратися рогом і блокує нафтове ембарго з боку ЄС.

Почалися вже навіть розмови, що ЄС може відкласти саме нафтове ембарго і запровадити 6-й пакет санкцій без нього. Але проблема у тому, що без нафтового ембарго 6-й пакет санкцій порожній і якщо ЄС зробить саме так, то проявить слабкість.

І буде стимулювати Путіна до подальших агресивних кроків, як він завжди робить, коли відчуває слабкість, а у керівництві ЄС має це знати. І має воліти зберегти обличчя так же сильно, як ми хочемо побачити ембарго.

І те, що Орбан так сильно впирається, показує, як Путіну потрібно зупинити ембарго і як він того ембарго боїться. Інша річ, яка лякає Путіна – це постачі західної зброї.

І от вже сенатор США Рендал Говард Пол блокує своєю поправкою остаточне виділення допомоги у $40 мільярдів. Цей сенатор не простий сенатор, а товариш Дональда Трампа, давній прихильник Путіна і теорії змов про вакцини та масонів і агітатор про не вступ України до НАТО.

Ще й зв'язок із грішми Дєріпаски, а значить і Кремля, прослідковується. Колись навіть возив любовні листи Трампа до Путіна особисто.

Повний набір, бо він може лише затримати допомогу, він не може її зупинити, але старається дуже сильно. Показуючи тим, як Путіну важливий кожен день без західної зброї на лінії фронту.

А ще це показує нам, як важливо, що президентом є Байден, а не Трамп, бо його товариш показує, як би поводив себе сам Трамп у випадку конфлікту. Як би реагував на війну, як би допомагав Україні, починаючи з розвід даних ще до війни та закінчуючи військовою підтримкою зараз.

Ну й останнє: клятий московський патріархат, який остаточно обрав сторону зла! І заявив, що у війні "винна українська влада", попередня, і отримання Томосу.

Не Путін, не російський фашизм, не імперські амбіції кремля, а Томос! Класичне звинувачення жертви, яка провокувала ґвалтівника.

Ця лінія оборони Путіна чи не важливіша, бо вона проходить всередині України. Знову "розділяй і володарюй", знову пропаганда серед вірян, яка досі дозволена українською державою.

Чорт забирай, якщо не зараз, то коли заборонити московський патріархат. Ми не можемо вплинути на американського сенатора і ми не можемо викопати море замість Угорщини.

Але, чорт забирай, ми можемо зупинити пропаганду ворога всередині нашої країни. І аргументи на кшталт того, що зараз нам потрібна єдність і тому не варто робити такі кроки не працюють, бо московський патріархат якраз і займається тим, що підриває нашу єдність у протистоянні росії, а куди ще більше?

Читайте також:
Світ
Північноатлантичний альянс офіційно готується поповнитися двома новими країнами-учасницями. Гельсинкі та Стокгольм домовилися з Анкарою.
вчора, 19:27
Світ
Президент США на цьому тижні оголосить про продовження присутності в Польщі частини американських сил
28 червня, 08:35
Світ
Польща виступила із важливою ініціативою
27 червня, 18:55
Світ
Єнс Столтенберг пообіцяв істотно збільшити обороноздатність країн Балтії
27 червня, 11:44
Світ
Україна зараз більше, аніж будь-коли потребує підтримки та рішучості від країн Великої сімки
26 червня, 15:25
Світ
На саміт вже прибув президент США Джо Байден. Лідери G7 планують посилять тиск на росію
26 червня, 09:35