Путін боїться масштабного переозброєння України за стандартами НАТО

Опінії
15.05.2022, 18:12
Путін боїться масштабного переозброєння України за стандартами НАТО
Фото: Facebook

Зустрілися якось Віктор Орбан і американський сенатор Ренд Пол у церкві московського патріархату... Вони обрали сторону зла!

інвестиційний банкір

Останнім часом активізувалися друзі Владіміра Путіна, рятуючи його від остаточного провалля. Схоже на останній і рішучий бій.

Орбан, сенатор в США і московський патріархат майже одночасно створюють останню лінію оборони Путіна, показуючи, що для нього критично важливо. Орбан продовжує впиратися рогом і блокує нафтове ембарго з боку ЄС.

Почалися вже навіть розмови, що ЄС може відкласти саме нафтове ембарго і запровадити 6-й пакет санкцій без нього. Але проблема у тому, що без нафтового ембарго 6-й пакет санкцій порожній і якщо ЄС зробить саме так, то проявить слабкість.

І буде стимулювати Путіна до подальших агресивних кроків, як він завжди робить, коли відчуває слабкість, а у керівництві ЄС має це знати. І має воліти зберегти обличчя так же сильно, як ми хочемо побачити ембарго.

І те, що Орбан так сильно впирається, показує, як Путіну потрібно зупинити ембарго і як він того ембарго боїться. Інша річ, яка лякає Путіна – це постачі західної зброї.

І от вже сенатор США Рендал Говард Пол блокує своєю поправкою остаточне виділення допомоги у $40 мільярдів. Цей сенатор не простий сенатор, а товариш Дональда Трампа, давній прихильник Путіна і теорії змов про вакцини та масонів і агітатор про не вступ України до НАТО.

Ще й зв'язок із грішми Дєріпаски, а значить і Кремля, прослідковується. Колись навіть возив любовні листи Трампа до Путіна особисто.

Повний набір, бо він може лише затримати допомогу, він не може її зупинити, але старається дуже сильно. Показуючи тим, як Путіну важливий кожен день без західної зброї на лінії фронту.

А ще це показує нам, як важливо, що президентом є Байден, а не Трамп, бо його товариш показує, як би поводив себе сам Трамп у випадку конфлікту. Як би реагував на війну, як би допомагав Україні, починаючи з розвід даних ще до війни та закінчуючи військовою підтримкою зараз.

Ну й останнє: клятий московський патріархат, який остаточно обрав сторону зла! І заявив, що у війні "винна українська влада", попередня, і отримання Томосу.

Не Путін, не російський фашизм, не імперські амбіції кремля, а Томос! Класичне звинувачення жертви, яка провокувала ґвалтівника.

Ця лінія оборони Путіна чи не важливіша, бо вона проходить всередині України. Знову "розділяй і володарюй", знову пропаганда серед вірян, яка досі дозволена українською державою.

Чорт забирай, якщо не зараз, то коли заборонити московський патріархат. Ми не можемо вплинути на американського сенатора і ми не можемо викопати море замість Угорщини.

Але, чорт забирай, ми можемо зупинити пропаганду ворога всередині нашої країни. І аргументи на кшталт того, що зараз нам потрібна єдність і тому не варто робити такі кроки не працюють, бо московський патріархат якраз і займається тим, що підриває нашу єдність у протистоянні росії, а куди ще більше?

Читайте також:
Опінії
Комерційна діяльність у Туреччині та Об’єднаних Арабських Еміратах може підживлювати російську військову машину
05 лютого, 15:30
Світ
"Прогрес" чи все-таки "зусилля"?
04 лютого, 15:05
Світ
За останній рік ОАЕ і Туреччина стали притулками для російських грошей
03 лютого, 17:24
Опінії
Нарешті на Заході почули сигнали, які сповіщають про демонтаж РФ. Дарма, що руйнація "другого Карфагену" має поки декларативний характер.
02 лютого, 19:45
Світ
Нідерланди готові розглянути запит України на постачання винищувачів F-16, але поки такого запиту не надходило.
31 січня, 10:36
Політика
У Пентагоні зазначили, що коментарі Мініхана "не відображають точку зору Міністерства оборони США щодо Китаю".
28 січня, 11:50