Путін могилізує росіян швидше, ніж товариш Сталін, – фінський військовий експерт

СВІТ
22 вересня, 17:27
Путін могилізує росіян швидше, ніж товариш Сталін, – фінський військовий експерт
Фото: Главред

Заходи часткової мобілізації є максимумом, на що здатна сьогодні ресурсна федерація московії, чия армія програє на полі бою в Україні.

Таку думку в інтерв'ю провідному суспільному мовнику "Yle. TV 1" висловив колишній начальник військової розвідки Фінляндської республіки генерал-майор у відставці Пекка Товері.

Фаховий військовик зазначає, що теоретично армійський резерв московитів налічує кілька мільйонів бійців, але на практиці на росії немає жодної системи мобілізації через поголовну корупцію.

«Оскільки у РФ не оголошено війну чи навіть воєнного стану, загальна мобілізація не є можливою. Водночас росія не має потрібних ресурсів на це. Підготовка нових військ займе кілька місяців. Я певен, росії може не вистачити на це сил і коштів. Як ми всі вже побачили, у них суттєва нестача матеріальних засобів і відсутність можливості навчати солдатів», – зазначив Пекка Товері.

Також колишній начальник військової розвідки Фінляндської республіки вважає, що загальна мобілізація викликала б фінансові проблеми та містила б серйозні внутрішньополітичні ризики для чинного режиму.

«Очевидно, що резервістів не будуть збирати у Санкт-Петербурзі та Москві. Ці два міста – найважливіші, де досі влада намагалася поводитися так, аби їхні жителі не виявляли жодного невдоволення. В умовах мобілізації саме там виникнуть осередки антиурядового опору. Всі ці 6 місяців у війні брали участь солдати, набрані з віддалених регіонів, та представники національних меншин. Швидше за все, ця практика продовжиться і надалі.

А щодо ядерної зброї, то я не вірю, що Владімір Путін застосує її, оскільки наслідки будуть у перш за все драматичними для самої росії. Наразі ресурси російських збройних сил переважно зав'язані в Україні, а отже немає загрози для інших сусідів, зокрема і Фінляндії. Але це не означає, що ми не маємо посилювати прикордонну зону і зміцнювати національну безпеку», – підсумував генерал-майор у відставці Пекка Товері.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що кремлівський бункерний щур оголосив про мобілізацію росіян у Міжнародний день миру, тобто 21 вересня.

Путін могилізує росіян швидше, ніж товариш Сталін, – фінський військовий експерт_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
7 років боротьби – рівно стільки ведуть незламну борню з російським агресором хоробрі гірські штурмовики, відомі за назвиськом "едельвейси".
02 жовтня, 18:24
Війна
Сили оборони України поповнилися новим, цінним трофеєм, залишеним російськими окупаційно-терористичними підрозділами на Харківщині.
25 вересня, 20:56
Війна
Не менш як 1300 бронемашин піхоти, 400 танків і 700 артилерійських систем Збройних Сил України пошкоджено або повністю втрачено на фронті.
18 червня, 18:00
Війна
Техніка, якою окупаційно-терористичні сили вбивали українців, тепер воюватиме на фронті проти її ж творців – російської федерації.
04 травня, 11:02
Війна
Тилові щури з російської армії вимагають від командування приховати будь-які відомості про загиблих на території України окупантів.
01 травня, 07:59
Війна
Щоби захопити територію всієї України, Московія повинна мати 40-кратну перевагу над нею, цього не має і навряд чи буде.
10 березня, 07:59