Путін: піднесення у владні крісла по трупах

ПОЛІТИКА
14.08.2022, 20:36
Путін: піднесення у владні крісла по трупах
Фото: ТСН

Багаторічне правління кремлівського бункерного щура від початку було освячено кров'ю невинних жертв: росіян,чеченців, грузинів, українців.

Навесні 2000 року одразу після президентських виборів генерал ФСБ РФ Герман Угрюмов сказав: «Нам довелося підірвати будинки, щоби посадити його у Кремлі. Скільки ж доведеться пролити крові, щоби його звідти прибрати?».

Цілком зрозуміло, що після цієї сенсаційної заяви Угрюмов не прожив і кількох місяців... Теракти та вбивства почалися тоді, коли Владімір Путін увійшов до владних кіл у Москві. Збіг? Навряд.

Ось, як кажуть у народі, голі, але достоту переконливі факти:

 • генерал Алєксандр Лебєдь, кандидат у президенти – авіакатастрофа;
 • генерал Гєннадій Трошев, командувач окупаційного контингенту РФ на Кавказі – авіакатастрофа;
 • генерал Алєксандр Баранов – тяжко поранений;
 • генерал Анатолій Романов – важко поранений у замаху під час підготовки договору про мир з Ічкерією;
 • генерал Лєв Рохлін – убитий (за вбивство було бездоказово засуджено його дружину);
 • генерал Владімір Шаманов – поранений в автокатастрофі, вижив;
 • генерал Грігорій Дубров – загинув на колії від наїзду електричкою за нез'ясованих обставин;
 • генерал Боріс Дебашвілі – понівечене мертве тіло знайдено на одній із центральних вулиць Москви;
 • генерал Юрій Гусєв – загинув в автокатастрофі;
 • генерал Віктор Баранніков – раптово помер, отримавши пакет;
 • генерал-майор Віктор Чєврєзов, колишній начальник розвідувального Управління при головнокомандувачі внутрішніх військ МВС РФ – убитий у Москві (за офіційною версією, він нібито сам пустив собі кулю в голову з нагородного пістолета в під'їзді власного будинку);
 • генерал-майор Юрій Іванов, заступник начальника Головного Розвідувального Управління (ГРУ) Генерального штабу Збройних сил РФ – загинув "за невстановлених обставин";
 • офіцер ГРУ ГШ РФ Антон Суріков – у 2009 році помер дивним чином, смерть досі не розслідувана.

Проте вищевикладений перелік "смертників" не є вичерпним, як видається на перший погляд. У 2009 році у Москві помер генерал Константін Петров, який брав участь у розробці та випробуваннях космічної системи "Енергія-Буран".

За 3 роки до цієї трагедії – 3 листопада 2006 року внаслідок отруєння полонієм-210 у Лондоні загинув підполковник ФСБ РФ Алєксандр Літвіненко. Він є співавтором книги "ФСБ підриває Росію" та автором книги "Луб'янське злочинне угруповання", в яких звинувачує спецслужби московії в організації вибухів житлових будинків у 1999 році та інших терактах, метою яких, на його думку, був прихід до влади Владіміра Путіна.

Та і це ще не все. У 2009 році нібито від "раптового серцевого нападу" прямо за кермом свого автомобіля помер генерал ФСБ РФ Алєксандр Рогачов. Згодом стало відомо, що слідчі "знайшли" у нього вогнепальне поранення в голову, але справу закрили без судового розгляду та засекретили.

Того ж таки 2009-го у власному домі невідомі особи застрелили полковника ВДВ Валєнтіна Полянского. Як "встановило" слідство, високопоставлений військовослужбовець... двічі застрелився сам, причому трагедія сталася тоді, коли він "чистив нагородний пістолет і призабув навички стріляння".

Очільник Першого головного управління (Зовнішньої розвідки) КГБ СССР генерал Леонід Шебаршін, який довгий час безпосередньо керував Путіним – "застрелився" через "переживання про власну сліпоту" у 2012 році. Розслідування проводила реформована поліція, яка "не знайшла слідів зовнішнього втручання".

Ще один колишній начальник сьогоднішнього володаря Кремля – Анатолій Собчак – помер у ніч з 19 на 20 лютого 2000 року у готелі "Русь" у Світлогірську (Калінінградська область). Як повідомили в офіційному висновку судмедексперти: «Смерть настала внаслідок гострої серцевої недостатності».

І як тут не згадати про культурну опозицію, яку бридкий чекіст-маломір теж відправив на той світ. Тальков, Євдокімов, Трошев, Політковская, Лєвашов та його дружина, академік Фьодоров, офтальмолог Боровік, Лістьєв, Старовойтова, Щекочихін, Нємцов...

І ще ті, чиї імена досі невідомі чи навмисно приховані Кремлем від очей громадськості: польська делегація під Смоленськом, Беслан, вибухи в метрополітенах Москви, Санкт-Петербурга та Мінська, школа в Беслані, дві війни проти Чечні, грузинська кампанія залякування російським терором. Море трупів за Путіним! Хто ж наступний?

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Політика
Владімір Путін усьому голова, а інших партій чи лідерів в уяві росіян немає, бо і примарні перспективи майбутнього розвіялися 24.II.2022.
27 січня, 17:36
Світ
Азійська комуністична диктатура зі столицею у Пекіні отримує чималі вигоди від тривалої російської воєнної агресії та геноциду українців.
24 січня, 18:36
Політика
Українська і західна громадськість перебільшують роль путінських опричників, заплямованих кров'ю невинних. У Кремлі є "сірий кардинал".
15 січня, 16:30
Економіка
Лукашенківський режим намагається приховати від своїх громадян і всього світу реальний стан економіки, але шило у мішку не приховати.
12 січня, 18:28
Світ
Уперше, починаючи з 16 вересня 2022 року, на теренах близькосхідної ісламської республіки істотно знизився рівень усенародного невдоволення.
12 січня, 14:01
Політика
На тлі воєнних поразок в Україні російський режим цементує владу всередині РФ. Кремль знищуватиме декларативні рештки федеративного устрою.
05 січня, 17:59