Путін пообіцяв африканським диктаторам вкрадене українське зерно

СВІТ
27.07.2023, 20:32
Путін пообіцяв африканським диктаторам вкрадене українське зерно
Фото: Google

Цьогорічний форум "Росія-Африка" у Санкт-Петербурзі знову став місцем самовихваляння старезного кремлівського бункерного щура.

"Владімір Васільєвіч", як Путіна нині (27.VII.) наче по Фройду обізвав публічно очільник РПЦ-ФСБ Кірілл (Гундяєв), гарантував присутнім на заході президентам низки держав "чорного континенту" продовольчу безпеку.

Щоправда дід не уточнив, що Росія готова безплатно направляти наступні чотири місяці (по 25-50 тисяч тонн – прим. ред.) до Зімбабве, Буркіна-Фасо, Сомалі, Еритреї вкрадене в України зерно.

Усе вкладається у концепцію стати "рятівником" африканських дітей від штучно спровокованого тією ж таки Росією масштабного голоду, бо вже зараз там, на "глобальному Півдні", недоїдають мільйони людей.

Тільки тут ось у чому заковика: зерно зазвичай не роздають, а продають; однак Путін же обіцяє роздати товар африканцям, вирощений не російськими аграріями, а українськими, яких ніхто не питав і питати не буде.

Між іншим, наша країна експортує не лише зерно, а й інші культури – кукурудзу, сою тощо, хоча саме пшениця є основою споживання населенням "чорного континенту", а тепер із нею виникають проблеми.

Особливу незадоволеність на межі майже загострення риторики Путіну висловив чинний президент Єґипет, який дуже добре пам'ятає, з чого почалася Арабська весна 2010-2011 років – через зрив постач зерна після посухи в Україні.

Звісно, що влада у Каїрі та інших африканських столицях розуміє: не буде української пшениці – не буде дешевого хліба, а буде народне невдоволення, бунти та, можливо, спроба державних переворотів, як от днями у Ніґері.

Вже зараз відомо, що в Єґипті, Тунісі, Ефіопії, Сомалі, Чаді, Буркіна-Фасо соціальна напруженість поступово зростає, бо загальний стан справ там зараз набагато гірший, ніж 13 років тому.

Ресурс для вибуху народного гніву знову накопичується, і підкидати додаткову суху траву дуже не хочеться, тому Путін задобрює своїх чорних партнерів краденим, але не усвідомлює, що всі його злочини буде відповідна розплата, дуже скоро.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Кримінал
За минулий тиждень організована злочинність під стягами ісламу завдали одразу трьох ударів. Північ країни небезпечна для відвідування.
11 березня, 08:27
Кримінал
Чоловік закликав до повалення конституційного ладу в Україні. Тепер йому загрожує обмеження волі на строк від 8 років із конфіскацією майна.
13 лютого, 21:42
Кримінал
У Лондоні прямо із вуличного стовпа на очах юрби вкрали одну із робіт художника Бенксі. Середня вартість його творів — від $30-50 тисяч.
24.12.2023, 12:04
Кримінал
Навіть на вільній від окупації території України знаходяться особи, які свідомо співпрацюють із ворогом. Росіяни цим активно користуються.
16.10.2023, 17:47
Кримінал
Поки Сили оборони України відсувають лінію фронту, у тилу знищують цілі екосистеми. Виявилося, що посадовці теж у ділі.
02.10.2023, 18:43
Війна
Поки наші фронтовики цілодобово працюють над визволенням Півдня, проливають піт і кров, невідомі злодюжки не цураються їх обкрадати.
06.09.2023, 18:16