Путін продовжує знущатися з поневолених народів московії

СВІТ
07.11.2023, 07:28
Путін продовжує знущатися з поневолених народів московії

Жителі Бурятії змушені брати кредити на дрова для обігріву.

Відео зі скаргами росіян опублікував Telegram-канал Baza.

За даними каналу, у тяжкій ситуації перебувають жителі Бабушкіна, Боярська, Мантуріхи, Танхоя, Култушної та Видріно.

Місцеве лісництво відмовилося видавати дрова у вказаних містах та населених пунктах. Єдиний вихід, щоб не замерзнути взимку, — заготівля хмизу та сухостою, підкреслює канал. Проте за ним треба йти у віддалені ділянки лісу, а збирати хмиз під снігом місцевим пенсіонерам складно.

Ще одна проблема полягає у кількості необхідних дров: так, лише місту Бабушкін потрібно близько 3,5 тис.куб. Місцеві жителі стверджують, що лісництво має заготівлі дров, проте вони чомусь «не оформлені для поселень».

При цьому, щоб купити дрова на всю зиму самостійно, потрібно сплатити приблизно 20 кубометрів дров і доставку, всього близько 90 тисяч рублів. Через це людям доводиться брати кредити у банках.

Мешканці розповіли про проблему з дровами загальноросійського громадського руху «Народний фронт» — за даними каналу, активісти звернулися до прокуратури з проханням допомогти людям, які замерзають, і «швидко оформити лісосіку».

Вирішити багато проблем у регіонах московії можна лише відправкою члена сім'ї на війну — так, влада Омської області пообіцяла сім'ям мобілізованих безкоштовно провести в будинках газ.

Також родичам мобілізованих у регіонах обіцяли видавати вугілля, рибу, дрова та навіть живих баранів — «по одному на кожного мобілізованого».

При цьому в частині регіонів за допомогу мобілізованим відповідальна не сама влада — вони за традицією змушують бюджетників збирати гроші на потреби армії, або просто віднімають необхідні суми із зарплат.

Нагадаємо, що Мешканцям досі не газифікованого міста-мільйонника Красноярська намалювали стінопис із газопроводом «Сила Сибіру».

Магістральний газопровід у Красноярську обіцяють збудувати лише у 2025–2027 роках. Раніше губернатор Олександр Усс говорив, що чекає на рішення щодо будівництва газопроводу «Сила Сибіру 2», тоді газифікація «може дійти до двох третин населення краю».

вибір редакції
Читайте також:
Світ
У Південній Кореї рекордно зросла кількість шукачів притулку з росії
26 лютого, 17:36
Війна
Московити зробили додаткову тактичну групу, яка застосовується для пусків саме балістичних ракет із території росії.
21 лютого, 15:56
Мистецтво
Шедеври світового мистецтва, незаконно привласнені московитами, опиняються за безцінь у приватних колекціях. Українська дипломатія мовчить.
20 лютого, 06:07
Війна
ГУР потопили великий десантний корабель окупантів «Цезар Куніков».
14 лютого, 09:05
Війна
путінські олігархи продовжують відмовлятися від громадянства московії
08 лютого, 15:11
Війна
Лише третина росіян готова розділити моральну відповідальність за вбивства мирних українців.
07 лютого, 16:34