Путін виступив і програв, або «Ща вагнерá подъедут»

ВІЙНА
24 червня, 16:01
Путін виступив і програв, або «Ща вагнерá подъедут»
Фото: Google

Кремлівський бункерний дід посягнув на мрії та амбіції бидла, очоленого Євгєнієм Прігожиним. Бидло такого не прощає...

Якщо б Путін не знаходився у тотальній капсуляції і не був хворим на голову у прямому сенсі слова – він хоча б службову перевірку призначив у міністерстві оборони та генеральному штабі. Не кажемо вже навіть про відсторонення цих двох, не те що про звільнення або арешт; хоча б перевірку!..

Ні. Ракоголовий прийняв найгірше для себе рішення – вступити у пряму військову конфронтацію з, чого гріха таїти, силою, яку сам покликав на фронт наприкінці березня минулого року.

Як би не закінчилась вся ця історія – Путін програв.

Навіть вбивши Прігожина, (власне сьогодні це намагався зробити засланий козачок) – програв, бо:

  • по-перше ПВК "Вагнер" – це не тільки Пріґожин, це скоріше зовсім не Пріґожин, а Уткін;
  • по-друге, за 16 місяців повномасштабної війни – "Вагнер" став не просто ПВК, не просто приватною армією – він став субкультурою та стилем життя переважної більшості "Z-упоротих".

Найманці та зекá, які складають основу "Вагнера" сублімували в собі глибинну Росію. Зброя, мародерка, фірмовий мерч ура-патріотизм і АУЄ – більше пересічному росіянину нічого не треба; це стеля його мрій.

Путін посягнув на ці мрії бидла, а бидло такого не прощає, що у 1917-му що у 2023-му. Путін не у сіру масу харкнув своїм зверненням – він у бидло харкнув, а бидло завжди агресивне і без всіх "ніштяків" наведених вище, а з ніштяками...

Паралельно із цим, Путін не тільки сам для себе відкрив другий фронт всередині власної країни. Він, до повної, тотальної та всеохоплюючої ліквідації ПВК "Ваґнер" та її ватажків – собі нову мобілізацію зірвав.

Хрін його знає, чи не захоче якийсь завідомо неблагонадійний "чмобік" зі зброєю в руках перейти до "вагнеровцев".

Ми вже бачимо, як деякі ватаги на фронті, зокрема "Шторм-Z", виказують підтримку Прігожину. Тож де ґарантіі, що таких ватаг не стане більше після чергової мобілізації?

Окрім того, є ще третій фронт, а саме – Легіон "Свобода России" та "Російський добровольчий корпус", які скориставшися ситуацією можуть із дня на день поновити свої рейди у Білгородській, Курській та Брянській областях. І скажу, їм теж є ким поповнювати лави – ми з вами бачили приклад, (до речі з екс-вагнеровцем).

Три фронта, потягне Путін? – Ні, бо він зробив ставку на клановість. Вона виявилася хибною і це дуже добре для нас, але дуже погано для Росії, що знову ж таки – дуже добре для нас.

Підсумуємо: 24.VI.2023. почався вирішальний, не побоюся цього слова, виток війни. Вирішальний і знову 24-го числа.

У вирі перепетій та відкриття додаткових фронтів, не забувайте, що головний фронт тут – в Україні. Ми зобов'язані перемогти не сподіваючись на дива, хоч вони, безумовно, трапляються.

Автор – Назар Приходько, політолог-міжнародник і військовий експерт

Захоплені (поки що) російські регіони загонами
Захоплені (поки що) російські регіони загонами "вагнерівців станом на 16:00 24.VI.2023
Читайте також:
Світ
У Габоні збройні сили заявили про «скасування» виборів президента, які пройшли вчора, і розпустили основні державні інституції
30 серпня, 13:29
Світ
Військові заявили про повалення президента
27 липня, 06:05
Світ
Після відходу до пекла хтивого прокремлівського розпусника Сильвіо Берлусконі у Римі остаточно став занепадати вплив Москви.
25 червня, 17:46
Війна
Чим ближче загони окупаційного угруповання "Вагнер" до столиці ресурсної федерації, тим нестабільнішою стає ситуація всередині Московії.
24 червня, 18:25
Опінії
Або чому масової мобілізації на теренах російської федерації може не бути. (Роздуми вголос для тверезого аналізу українським суспільством).
19.04.2022, 10:28
Світ
Призупинено дію Конституції та запроваджено комендантську годину
25.01.2022, 10:46