Путінізм без масок

Опінії
24 березня, 09:18
Путінізм без масок

Сурков про плани росії: війна, розподіл України та «русський мір» без кордонів

Політолог, публіцист, громадський діяч

Сурков заявив в інтерв'ю французьким журналістам, що росія прагне одного: військового чи військово-дипломатичного розгрому України.

Цитую:

«Плануємо розділити цю штучну квазідержаву на природні частини. На цьому шляху можуть бути маневри, уповільнення та навіть зупинки. Але його буде пройдено.»

Вони не хочуть ніякого миру чи перемир'я — лише продовжувати війну. Чому?

На це питання він дає чітку відповідь:

«русський мір» має розширюватися на всі боки, так далеко, як забажає Бог.

Цитую:

«російський світ не має кордонів. російський світ — скрізь, куди проникає культурний, інформаційний, військовий, економічний, ідеологічний, гуманітарний вплив росії. На всіх континентах.»

Тобто вони планують розширюватися всюди, включаючи країни Балтії, Польщу, Німеччину — усюди, де так чи інакше присутні (чи були присутні) російська культура, музика і, звісно, де в побуті вживають російську мову.

Чому важливо читати це інтерв'ю? Тому що Сурков, як ніхто, розбирається у всіх тонкощах путінізму.

Він знає його основні напрямки та цілі, оскільки значною мірою сам їх і встановив…

Читайте також:
Опінії
Правда про ті трагічні події не вписується в розтиражовані наративи й «політично вивірені акценти».
вчора, 17:12
Війна
Зеленський і «криворукий Баден» мали «багато способів» запобігти їй.
14 квітня, 17:49
Опінії
Західна преса знову розпочала ширити матеріали панічного змісту. Вчергове відбувається переоцінка московитів і недооцінювання України.
13 квітня, 17:30
Опінії
Мир за будь-яку ціну хочуть люди, які збираються втекти з України. Вона їм даром не потрібна, то навіщо, враховувати їхню думку?
11 квітня, 12:38
Політика
Стали відомі підсумки технічних переговорів США та України в Саудівській Аравії.
25 березня, 18:05
Опінії
РФ висуває закамуфльований під добрі наміри капітуляцію України. Від нас — болючі компроміси, від них — жодної поступки.
23 березня, 07:09