Путінська росія хоче завершити те, що розпочала ще петровська московія

СВІТ
27.11.2022, 20:27
Путінська росія хоче завершити те, що розпочала ще петровська московія
Фото: Facebook

Агресивна війна проти України та оголошена у межах РФ мобілізація покликані здійснити давню мрію кремлівських старців із манією величі.

Йдеться про тотальний геноцид корінних народів усього Сходу Європи, який міг би зупинити колективний Захід, завдавши окупантам нищівного і болючого удару.

Із таким закликом до Ради Європи та влади Фінляндської республіки звернувся багаторічний дисидент, депутат Законодавчих зборів Республіки Карелія IV скликання Анатолій Грігорьєв.

Авторитетний захисник прав фіно-угрів ресурсної федерації переконаний, що московія силою насаджує чужу ідентичність, водночас розпалюючи міжнаціональну ворожнечу і знищуючи карельську самобутність.

«На росії відродили реальний колоніалізм, зокрема проти карелів і фінів! Вже багато років влада росії веде ворожу політику проти Карелії та громадян країни. У XX столітті влада СССР і РФ знищила буквально все карельське на Карельському перешийку. На перешийку, історичній батьківщині карелів, лишилося тільки ім'я народу! Страшний факт найновішої історії Європи.

У столітті XXI-му агресивна, ворожа політика проти карелів і фінів у Республіці Карелія є доконаною дійсністю, яку намагаються ігнорувати! Влада росії знищила єдині в країні Фінський театр і літературний журнал "Карелія". Після цього росія просто плюнула на Карелію: замість закритої культури відкрито... військове училище, де вчать майбутніх убивць для фронту на чужині: Грузія, Сирія, Україна. У мирній Карелії пошкодували гроші на культуру, самобутність, але не на військові справи, яким таки вихваляються пропагандисти та Кремль. Тобто, у Карелії росія веде злісну русифікацію карелів і фінів, позбавляючи нашу молодь свого майбутнього.

Нещодавно Генеральна Асамблея ООН зобов'язала РФ виплатити репарації Україні. Тоді давно назріло питання: коли росія виплатить усі репарації Республіці Карелія, карелам і фінам росії! Необхідно повністю компенсувати карелам і фінам усі фінансові, освітні та культурні втрати. Іншого не дано! Рада Європи та Фінляндська республіка, суб'єкти міжнародного права, повинні стати на захист життєвих інтересів карелів та фінів росії, самобутніх народів Європи, а свавілля росії у Карелії має бути припинено!», – зазначив Анатолій Грігорьєв.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що кремлівська пропаганда і російські опозиціонери намагаються приписати всі скоєні воєнні злочини корінним і уярмленим народам РФ.

Читайте також:
Світ
Вища Рада Ногайського Народу та Міжнародний рух за незалежність "Вільний Ногайстан" оголосили про створення свого війська.
27 травня, 21:13
Опінії
Фіно-угорська проблема – голка в яйці російського Кощія, який засів у кремлівському бункері. Здобувши її, імперія більше не відродиться!
11 травня, 21:17
Світ
Екологічні протести на теренах окупованої московитами Республіки Башкортостан дедалі більше переростають у всенародну непокору.
04 травня, 16:32
Світ
Єдиний середній освітній заклад для дітей нечисленного корінного народу Далекого Сходу у селі Удське знищено вогнем через навмисний підпал.
08 квітня, 20:16
Світ
Першими цеглинками волелюбного чуваського народу Поволжя стануть Дипломатична рада і Збройний підрозділ у складі армії України.
05 квітня, 18:02
Кримінал
Державний університет Республіки Марій-Ел незаконно відрахував молодого діяча Марійського національного руху Віктора Новогорського.
22 березня, 20:42